پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رئیس‌جمهور سابق آمریکا گفته هنگامی که هفته گذشته برای تفهیم اتهام به دادگاه نیویورک مراجعه کرده کارکنان این دادگاه گریه می‌کرده‌اند.

منتشر شده در 23 فروردین 1402
در سرویس

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا مدعی شده کارکنان دادگاه جنایی نیویورک هنگام تفهیم اتهام او در هفته گذشته گریه کرده و از او معذرت‌خواهی کرده‌اند. 

ترامپ این ادعا را در گفت‌وگویی با «تاکر کارلسون»، مجری شبکه خبری فاکس‌نیوز مطرح کرده. این مصاحبه قرار است تا ساعاتی دیگر پخش شود. 

دونالد ترامپ درباره کارکنان دادگاه نیویورک که او را به ۳۴ فقره اقدامات مجرمانه در خصوص دستکاری اسناد تجاری متهم کرد گفت: «آنها باور نکردنی بودند.»

رئیس‌جمهور سابق آمریکا اضافه کرد: «وقتی به دادگاه رفتم -که به نوعی می‌شود گفت زندان است- آنها دور من را گرفتند و اینطور بگویم که داشتند گریه می‌کردند. منظورم آدم‌هایی است که در آنجا کار می‌کنند و حرفه‌ای هستند.»

وی اضافه کرد: «این آدم‌ها مشکلی با دستگیر کردن قاتلان ندارند. آنها کلی آدم می‌بینند. محیط خیلی خیلی خشنی است. با این حال، آنها گریه می‌کردند. واقعاً گریه می‌کردند. می‌گفتند، معذرت می‌خواهم.»

دونالد ترامپ سه‌شنبه هفته گذشته برای تفهیم اتهام در دادگاه جنایی منهتن نیویورک حضور یافت. 

سندی که از کیفرخواست ترامپ منتشر شده نشان می‌دهد او به ۳۴ فقره جرم در ارتباط با دستکاری اسناد مالی برای پرداخت حق‌السکوت به دو زن متهم شده است. 

یکی از اتهامات مطرح‌شده علیه ترامپ پنهان‌کاری درباره پرداخت ۱۵۰ هزار و ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت به دو زن است.  ترامپ علاوه بر این متهم است به نگهبان برج ترامپ هم مبلغ ۳۰ هزار دلار به عنوان رشوه پرداخت کرده است. 

وکیل ترامپ این کیفرخواست را «مأیوس‌کننده و غم‌انگیز» توصیف کرده است. او همچنین گفت که این کیفرخواست نشان می‌دهد که حاکمیت قانون در این کشور مرده است. 

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/10079

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی