پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان در پی پاسخ ایران به تجاوزات رژیم صهیونیستی ابراز کرد؛ حیف که برخی کشورهای عربی- اسلامی جرات استفاده از فرصت تاریخی که ایران ایجاد کرده را برای جبران شکست‌های تحفیرآمیزشان ندارند.

منتشر شده در 26 فروردین 1403

به گزارش جهت پرس؛ سید عباس موسوی، سفیر کشورمان در باکو در شبکه ایکس نوشت: « اگر در جنگ‌های ۱۹۴۸، ۱۹۵۶، ۱۹۶۷ و ۱۹۷۳ میان اعراب و رژیم اسرائیل، “جمهوری اسلامی ایران” داشتیم، اکنون فلسطین و قبله اول مسلمین در آغوش مسلمانان بود. حیف که برخی کشورهای عربی- اسلامی جرات استفاده از فرصت تاریخی که ایران ایجاد کرده را برای جبران شکست‌های تحقیرآمیزشان ندارند.

دیپلمات کشورمان همچنین در توییت دیگری نوشت : پاسخ مشروع و تنبیهی ایران در این مرحله خاتمه یافت و جز مراکز نظامی هیچ مرکز جمعیتی یا اقتصادی در سرزمین های اشغالی مورد هدف قرار نگرفت. هرگونه شرارت بعدی ممکن است به جنگی فراگیر و البته پایان عمر رژیم صهیونیستی تمام شود. ما ملتی ‎صلح طلب اما ‎ جنگ بلدیم .

شب گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی ده‌ها فروند موشک و پهپاد شلیک کرد.

 

منبع : ایسنا
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/167011

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی