پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آمریکا برای مبارزه با باج‌افزارها با رژیم صهیونیستی همکاری جدیدی ایجاد می کند.

منتشر شده در 25 آبان 1400

به نقل از واشنگتن تایمز، دولت بایدن برای مبارزه با مهاجمان باج افزار و دفاع از زیرساخت‌های حیاتی که زیربنای زندگی مدرن در هر دو کشور است، شراکت جدیدی با رژیم صهیونیستی تشکیل داد.

وزارت خزانه‌داری گفت که به عنوان بخشی از یک کارگروه جدید ایالات متحده و رژیم صهیونیستی در زمینه فناوری مالی (فین‌تک)، نوآوری و امنیت سایبری برای تعریف نحوه همکاری دو کشور در حال حاضر متفاوت کار خواهد کرد.

«ادوال اَدِیِمو» معاون وزیر خزانه‌داری در بیانیه‌ای گفت: «استفاده از قدرت همکاری بین‌المللی و نوآوری در فناوری، ما را برای حمایت از رقابت اقتصادی، رفاه و مبارزه با تهدیدات جهانی از جمله باج افزارها قرار می دهد. از آنجایی که اقتصاد جهانی بهبود می‌یابد و باج‌افزارها و سایر تهدیدات مالی غیرقانونی چالش بزرگی برای اسرائیل و ایالات متحده ایجاد می‌کنند، افزایش تبادل اطلاعات، کار مشترک و همکاری در زمینه سیاست، مقررات و اجرا برای اهداف اقتصادی و امنیت ملی ما حیاتی است.»

آدیمو این همکاری را در میانه سفری به سرزمین‌های اشغالی از شنبه تا دوشنبه اعلام کرد. به گفته وزارت خزانه داری، وی با مقامات صهیونیسم و کارآفرینان فین‌تک و امنیت سایبری دیدار کرد و اولویت‌های امنیت ملی مانند ایران را از اولیت‌های دو طرف عنوان کرد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/84380

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی