پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رهبر انصارالله:

رهبر جنبش انصار الله یمن امروز در سخنانی گفت که اشغالگران با حمله به بیمارستان ها و مناطق مسکونی غزه جنایات فجیعی را علیه ملت فلسطین مرتکب می‌شوند و آمریکا با ارسال سلاح و مستشاران نظامی، در تجاوز به غزه با رژیم صهیونیستی شریک است.

منتشر شده در 29 آذر 1402
در سرویس

رهبر جنبش انصار الله یمن افزود: تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه، به همراه محاصره این منطقه و جلوگیری از ورود غذا و دارو به آن، عموم فلسطینی ها را هدف قرار داده است.

سید عبدالملک بدرالدین الحوثی افزود: در مدت 75 سال گذشته دشمن صهیونیست به تجاوز به ملت فلسطین در غزه ادامه داده و در این زمینه مرتکب زشت ترین و فجیع ترین جنایات شده است.

رهبر جنبش انصار الله تصریح کرد: رژیم صهیونیستی به طور وحشیانه ای به کشتار فلسطینی ها می پردازد و علیه آنها مرتکب زشت ترین جنایات شده است.

عبدالملک الحوثی همچنین گفت: اشغالگران بیمارستان های نوار غزه را به عنوان هدف نظامی اعلام کرده اند و به جنایاتشان در نوار غزه افتخار می کند و غیر نظامیان را هدف قرار می دهد.

رهبر انصار الله یمن تصریح کرد: اکثر بمباران های رژیم صهیونیستی، مناطق مسکونی و محل زندگی غیر نظامیان را هدف قرار می دهد.

الحوثی اضافه کرد، ارتش رژیم صهیونیستی با هدف قرار دادن بیمارستان ها، زخمی ها و بیماران را به شهادت می رساند.

رهبر جنبش انصار الله خاطرنشان کرد: هیچ چیزی جز با موافقت آمریکا و رژیم صهیونیستی وارد غزه نمی شود و واشنگتن ارتش این رژیم را به جنگنده ها و سلاح های ممنوعه از جمله فسفر سفید مجهز کرده است.

عبدالملک الحوثی همچنین در ادامه گفت: آمریکا از طریق کارشناسان و مستشاران نظامی، در تجاوز به غزه با رژیم صهیونیستی شریک است.

رهبر جنبش انصار الله در پایان اعلام کرد که آمریکایی ها در آنچه در غزه می گذرد شریک هستند و کلیه پایگاههایشان در منطقه را در خدمت رژیم اسرائیل درآورده اند.

منبع : ایرنا
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/151906

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی