پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فرانسه:

در نشست مشترک کمیسیون انرژی اتاق ایران و دست‌اندرکاران اقتصادی سفارت فرانسه، نمایندگان این سفارتخانه برای تسهیل صدور ویزای تجار ایرانی و افزایش سطح همکاری‌های تجاری میان دو کشور اعلام آمادگی کردند.

منتشر شده در 2 دی 1401

در تازه‌ترین نشست کمیسیون انرژی اتاق ایران با حضور رئیس و معاون بخش اقتصادی سفارت فرانسه، مدیر ارزیابی و توسعه اقتصادی این سفارت، نمایندگان و فعالان بخش خصوصی در حوزه پتروشیمی، پیمانکاران صنعت نفت، نیروگاه‌داران تجدیدپذیر، سندیکای صنعت برق، اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی و انجمن بهینه‌سازی مصرف انرژی ایران برگزار شده و موضوعات و ظرفیت‌های مختلف همکاری مشترک فعالان حوزه انرژی دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.
یکی از فعالان اقتصادی در حوزه حمل‌ونقل به مشکلات اخذ ویزای کشور فرانسه برای رانندگان ترانزیت اروپا اشاره کرد که نماینده سفارت فرانسه گفت: حتماً به این موضوع رسیدگی و مشکل رفع خواهد شد.
سفارت فرانسه از آمادگی این سفارتخانه برای تسهیل صدور ویزا برای فعالان اقتصادی ایران خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم تا شرایط بازرگانان و تجار ایرانی برای رفت‌وآمد به فرانسه مناسب باشد و آن‌ها بتوانند همتایان اقتصادی خود در فرانسه را راحت‌تر شناسایی کنند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/21604

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی