پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

سخنگوی وزارت صمت خبر داد:
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: از شانزدهم اردیبهشت ۱۴۰۲ فرآیند ثبت‌نام متقاضیان در طرح یکپارچه عرضه خودرو آغاز خواهد شد. متقاضیان خرید خودرو می‌توانند پس از اعلام زمان و شرایط ثبت‌نام، نسبت به افتتاح حساب وکالتی و ثبت‌نام در طرح مذکور اقدام کنند.
منتشر شده در 12 اردیبهشت 1402
در سرویس

امید قالیباف اظهار کرد: بیش از ۲۰۸ هزار نفر از متقاضیان ثبت‌نام کننده در مرحله اول طرح یکپارچه عرضه خودرو که نوبت تحویل خودروی آنها به سال ۱۴۰۳ موکول شد، در مهلت تعیین شده برای تغییر نوع خودرو به سامانه easalcar.ir مراجعه و نسبت به تغییر نوع خودرو در اولویت‌بندی اقدام کردند.

وی افزود: نتایج نوبت‌دهی افرادی که در مقطع تعیین شده برای ویرایش نسبت به تغییر خودرو اقدام کردند، اواسط هفته آینده اعلام خواهد شد.

اعلام شرایط ثبت‌نام در مرحله دوم طرح یکپارچه در آینده نزدیک
سخنگوی وزارت صمت در رابطه با ثبت‌نام دور دوم طرح یکپارچه عرضه خودر، اضافه کرد: از شانزدهم اردیبهشت ۱۴۰۲ فرآیند ثبت‌نام متقاضیان در طرح یکپارچه عرضه خودرو آغاز خواهد شد، متقاضیان خرید خودرو پس از اعلام زمان و شرایط ثبت‌نام، نسبت به افتتاح حساب وکالتی و ثبت‌نام در طرح مذکور اقدام کنند.

قالیباف تاکید کرد: متقاضیان پیش از اطلاع‌رسانی برای آغاز فرآیند ثبت‌نام طرح یکپارچه عرضه خودرو، نسبت به افتتاح حساب وکالتی اقدام نکنند.

وی اضافه کرد: پیش از اطلاع‌رسانی برای ثبت‌نام مرحله دوم طرح یکپارچه افتتاح حساب وکالتی مجاز نیست، بنابراین متقاضیان مرحله دوم در بازه زمانی که اعلام می‌شود نسبت به ایجاد حساب وکالتی اقدام کنند.

افتتاح حساب وکالتی در یکی از بانک‌های مورد تأیید وزارت صمت مسدود کردن ۱۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی به نفع سازمان حمایت شماره حساب وکالتی و شماره موبایل باید به نام شخص ثبت‌نام‌کننده باشد.

موجودی لازم برای ثبت‌نام تمام خودروها ۱۰۰ میلیون تومان است، متقاضیان طرح مادران و افزایش جمعیت هم باید این مبلغ را در حساب وکالتی خود مسدود کنند و صرفاً امکان ثبت‌نام یک خودرو در سامانه یکپارچه خودرو وجود دارد.

افرادی که در طرح خودروهای وارداتی شرکت کرده‌اند، نمی‌توانند در این طرح شرکت کنند، نداشتن پلاک فعال و سایر شرایط نیز همچنان حاکم است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/8382

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی