پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

آغاز بکار طرح عفاف و حجاب در سراسر کشور

مرکز اطلاع رسانی پلیس طی اطلاعیه‌ای از آغاز اجرای طرح عفاف و حجاب در سراسر کشور خبر داد و از مشارکت و همراهی مردم در ارتقاء امنیت عمومی قدردانی کرد.
منتشر شده در 26 فروردین 1402
در سرویس

در اطلاعیه‌ای که مرکز اطلاع‌رسانی پلیس عصر روز شنبه ۲۶ فروردین ماه در اختیار رسانه‌ها قرار داد، با اشاره به اجرای طرح سراسری عفاف و حجاب در کشور اعلام کرد: «طرح عفاف و حجاب با مشارکت تمامی نهاد‌ها و دستگاه‌های مرتبط در سراسر کشور از تاریخ ۲۶فروردین۱۴۰۲ آغاز بکار کرد.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «این طرح بصورت هوشمند و برای تقویت و توسعه‌ی حقوق شهروندی است. پلیس از مشارکت و همراهی مردم در ارتقاء امنیت عمومی قدردانی کرده و از اصحاب رسانه، نخبگان و عموم شهروندان انتظار می‌رود طی روز‌های آتی نیز همچنان به همکاری همدلانه خود با پلیس ادامه دهند.»

پیش از این سردار احمدرضا رادان، فرمانده فراجا اعلام کرده بود که از شنبه، ۲۶ فروردین ماه پلیس به طور هوشمند با مظاهر بدحجابی و کشف و حجاب در سطح معابر برخورد خواهد کرد. موضوعی که رادان آن را مطالبه جامعه دانسته و پس از «طرح برخورد با سارقان و مالخران»، «طرح برخورد با موادفروشان و جمع آوری معتادان متجاهر» به عنوان سومین طرح سراسری از زمان انتصابش به عنوان فرمانده فراجا اجرایش را کلید زده است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/9727

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی