پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جهت پرس بررسی می‌کند

با انتشار ویدیو صحبت‌های حسین کنعانی‌زادگان بازیکن تیم ملی فوتبال ایران درباره پاداش 100 میلیاردی‌اش و خریدن ماشینی فوق لاکچری حواشی و گلایه‌هایی از سوی ورزشکاران مطرح سایر رشته‌های ورزشی شکل گرفت.

منتشر شده در 1 آبان 1402
در سرویس

عطیه فکری – حسین کنعانی‌زادگان بازیکن فعلی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه اخیرش درباره ماشین‌های لاکچری با قیمت‌های نجومی صحبت کرد که باعث واکنش‌های شدید و منفی سایر ورزشکاران از رشته‌های دیگر شد. ورزشکارانی که برخلاف فوتبالیست‌های کشورمان افتخار آفرینی‌های بسیاری برای کشور داشتند و نسبت به این تبعیض واضح و آشکار اعتراض کردند، شاید لحن متکبرانه کنعانی‌زادگان و گفتن جمله ” یکی از ماشین‌هایم 100 میلیارد است” بیشتر از هر حرف دیگری باعث خشم مردم و ورزشکاران سایر رشته‌ها شده است اما مسئله قابل اهمیت اینست که این قبیل ویژه‌خواری‌ها و تبعیض‌های علنی بیشتر باعث بی‌انگیزگی و ناامیدی برای جنگیدن و کسب موفقیت‌های بیشتر می‌شود.

متاسفانه فوتبال در کشور ما در بازی‌های ملی موفقیت‌ چندانی علیرغم هزینه‌های هنگفت نداشته است و این بیشتر باعث خشم و گلایه مردم عادی و حتی سایر ورزشکاران می‌شود.

صحبت‌های محمدحسین کنعانی‌زادگان درباره ماشین 100میلیاردی‌اش که با مجوز پاداش جام‌جهانی وارد کرده بازتاب‌های زیادی در فضای مجازی و رسانه‌ها داشت. یکی از مهم‌ترین و پرسروصداترین بازتاب‌ها، استوری امیرمحمد یزدانی ملی‌پوش کشتی آزاد ایران بود.

دارنده 2 مدال نقره جهان ویدئوی صحبت‌های پژمان درستکار درباره تبعیض در ورزش را بازنشر کرد و خودش هم در حاشیه این ویدئو، متنی تند با این مضمون نوشت: «خوبه که ببازی و جایزه بگیری. در جایی از کره خاکی هستیم که عدالت فقط یک واژه است و معنای خاصی ندارد. باز هم خدا را شکر که دنبال تی‌شرت کسی ندویدم. دم همگی گرم بابت حمایت‌تون.»

مصاحبه جنجالی محمدحسین کنعانی زادگان یک جنگ تمام عیار را بین اهالی فوتبال و دیگر ورزش ها به پا کرده است. از زمانی که این مصاحبه منتشر شد، کشتی گیرها علیه صحبتهای این ملی پوش تیم ملی موضع گرفتند. موضع گیری امیر محمد یزدانی با واکنش جواد کاظمیان و کشمکش و تنش لفظی این دو همراه شد.

جنگ اینستاگرامی جواد کاظمیان و یزدانی | استوری بازی جنجالی درباره ماشین کنعانی زادگان

جواد کاظمیان ساعتی پیش جواب امیرمحمد یزدانی را داد و یک استوری از او خواست به این موضوعات نپردازد چون جوان است و هنوز افتخاری کسب نکرده است. امیرمحمد یزدانی اما جواب کاظمیان را در یک استوری دیگر داد.

 

جنگ اینستاگرامی جواد کاظمیان و یزدانی | استوری بازی جنجالی درباره ماشین کنعانی زادگان

جنگ اینستاگرامی جواد کاظمیان و یزدانی | استوری بازی جنجالی درباره ماشین کنعانی زادگان

جنگ اینستاگرامی جواد کاظمیان و یزدانی | استوری بازی جنجالی درباره ماشین کنعانی زادگان

حالا علیرضا یوسفی، وزنه بردار تیم ملی پشت امیر محمد یزدانی درآمده و با بازنشر استوری کشتی گیر کشورمان، به جواد کاظمیان و دیگر فوتبالیست ها کنایه زده است.

 

حمله کاپیتان به مدافع پرسپولیس (حسین کنعانی‌زادگان)

حسین ماهینی در گفت و گو با خبرنگاران و در مورد درگیری حسین کنعانی‌زادگان با امیرمحمد یزدانی گفت: صحبت‌های کنعانی‌زادگان؟ جدی نگیرید، همچنان عقلش ۱۸ ساله است.

نیلوفر اردلان، سرمربی تیم فوتبال زنان سپاهان با بازنشر پست “ورزش سه” که استوری امیرمحمد یزدانی بوده است؛ نوشت: «حق ترین حرف این روزها، ماشینشو بدین بهش، دغدغه‌هاش کم بشه»

پس از این انتقادها حسین کنعانی‌زادگان پیامی را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد و به انتقادها واکنش نشان داد.

عکس| واکنش کنعانی‌زادگان به انتقاد شدید یک کشتی‌گیر و یک مربی زن به ماجرای خودروی ۱۰۰میلیاردی!

پس از مصاحبه مدافع پرسپولیس، سندی از خودرویی که او وارد کرده هم منتشر شد.

داستان پاداش بازیکنان تیم ملی
ماجرای پاداش اعضای تیم ملی فوتبال ایران پیش و پس از جام جهانی قطر با جنجال بسیاری همراه بوده است. بر اساس شایعات، تعدادی سکه طلا به هر یک از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی داده شده بود.

در ادامه نیز گفته شد که بخشی از پاداش اعضای تیم ملی مربوط به حواله خودروهای لوکس بوده است. حواله واردات خودرو یکی از پاداش هایی بود که بعد از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی برای ملی‌پوشان در نظر گرفته شده بود. مطابق این مجوز هر بازیکن تیم ملی و البته برخی همراهان کاروان اجازه داشتند به انتخاب خودشان یک دستگاه اتومبیل وارد کنند.

در مجموع این ماجرا سر درد و دل بسیاری از ورزشکاران را باز کرد و نشان داد درد تبعیض در هر رده و دسته‌ای و برای هر انسانی بزرگ‌ترین درد به شمار می‌رود.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/145554

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی