پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در پی حواشی تجمع مردم در پمپ بنزین‌ها؛

در روزهای اخیر برخی از مسئولین دولتی بارها و بارها افزایش قیمت بنزین و کمبود سوخت را تکذیب کردند.

منتشر شده در 25 مرداد 1402
در سرویس

محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور روز چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: در هیچ یک از سطوح و مراجع تصمیم گیری دولت از جمله وزارت نفت، کمیسیون‌های تخصصی دولت و کارگروه‌ها، موضوع افزایش قیمت بنزین مطرح نیست.

جواد اوجی در حاشیه جلسه دولت درباره شایعه گرانی بنزین گفت: من چند بار مصاحبه کرده و افزایش قیمت بنزین را تکذیب کردم و شرکت پالایش و پخش بار‌ها این تکذیب را تکرار کرده است. خیال مردم راحت باشد که افزایش قیمت بنزین صورت نمی‌گیرد و دولت چنین برنامه‌ای ندارد و مردم به شایعات توجه نکنند. وی در جریان بازدید از نمایش خودرو‌های هیبریدی در حیاط دولت اظهار کرد: وزارت نفت از تولید خودرو‌های هیبریدی و برقی حمایت می‌کند؛ سرمایه‌گذاری که برای تولید خودرو‌های برقی و هیبریدی سرمایه‌گذاری کند، خود سوخت یا معادل میزان صرفه‌جویی در مصرف (که تقریبا ۵۰ درصد است) مطابق قیمت فوب خلیج‌فارس به آن‌ها کمک خواهیم کرد.

علی‌اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد، برخی رسانه‌ها برای جا نماندن از بازار داغ شایعات بنزینی، هر روز بر طبل این شایعات به بهانه تایید و تکذیب می‌کوبند و این در حالی است که دولت همواره تاکید کرده که قیمت بنزین در سال ۱۴۰۲ افزایش نخواهد داشت.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/1072

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی