پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جهت پرس واکنش فعالان رسانه‌ای به دیدار رهبری با نیرو دریایی ارتش را بررسی می‌کند

چرا رهبری از لفظ افتخار بزرگ برای ناوگروه 86 استفاده کردند؟/ خود کفایی نیروی دریایی ارتش در ساخت و تعمیر موتور ناو

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار فرمانده، کارکنان و خانواده‌های ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش فرمودند: کاری که شما انجام دادید یک افتخار بزرگ بود.
منتشر شده در 15 مرداد 1402

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار فرماندهان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروهای ناوگروه 86 و خانواده‌هایشان، مأموریت موفق و افتخارآمیز این ناوگروه پیرامون کره زمین را حاصل همت بلند، اراده راسخ، اعتماد به نفس، قدرت طراحی، دانش پیشرفته نظامی، مدیریت کارآمد و «شجاعت و استقامت در مقابل سختی‌ها» خواندند و افزودند: این حرکت بزرگ بار دیگر نشان داد موفقیت‌ها، پیشرفت‌ها و امیدهای برآورده‌شده، از دل حرکت و تلاش و سختی به‌وجود می‌آید.

واکنش فعالان رسانه‌ای نسبت به عبارت “افتخار بزرگ”

فعالان رسانه‌ای درباره دیدار فرمانده، کارکنان و خانواده‌های ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (یکشنبه) با رهبر انقلاب اسلامی واکنش‌های مثبتی از خود نشان دادند و این اقدام غرور آمیز را تبیین کردند. تا جایی که یکی از کاربران با مطرح کردن این سوال که چرا رهبری از عبارت “افتخار بزرگ” استفاده کردند در حساب شخصی خود نوشت: «در جریان سفر دور دنیا دریادلای ناوگروه 86، مشکلی در موتور ناو ایجاد میشه که چون ناو ساخت ایران بوده، هیچ کشوری جز خودمون توانایی تعمیر موتور رو نداشته، در واقع ما خودکفایی رو در دریا هم به رخ کشیدیم. اگر افتخار نیست پس چیه؟»

 

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/1751

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی