پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خبرگزاری فلسطینی سما اعلام کرد

نهاد نظامی رژیم صهیونیستی درصدد است به ارتش برای گسترش دامنه آزادی فعالیتش در کرانه باختری از طریق انجام ترورها چراغ سبز نشان بدهد؛ همانند آنچه روز یکشنبه با ترور سه جوان فلسطینی در جنین رخ داد.

منتشر شده در 16 مرداد 1402
در سرویس

 به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، مسئولان نظامی رژیم صهیونیستی به سایت عبری زبان واللا اعلام کردند، عملیات تروری که سه جوان فلسطینی را در جنین هدف قرار داد فقط یک آغاز بود و آنها درصدد هستند آزادی فعالیت ارتش رژیم صهیونیستی و ضربه زدن به زیرساخت‌های فلسطینی‌ها را گسترش دهند.

مسئولان نظامی اعلام کردند عملیاتی از این قبیل به ارتش رژیم صهیونیستی اجازه خواهد داد تا عملیاتی را در قلب جنین در آینده با تمرکز بر اردوگاه آن اجرا کند.

آنها افزودند، آنچه برای گروه عرین الاسود (بیشه شیران) در نابلس رخ داد، علیه گردان‌های جنین نیز صورت خواهد گرفت. عملیات مداومی علیه عرین الاسود وجود داشته است و این امر در اردوگاه آوارگان جنین نیز رخ خواهد داد.

در این گزارش آمده است که ارتش رژیم صهیونیستی می‌داند که نبرد علیه افراد مسلح در اردوگاه جنین ممکن است برای مدتی و چه بسا برای چند ماه طول بکشد.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است که طی دو ماه گذشته توانسته است ۱.۱ میلیون شِکِل که از خارج به افراد مسلح در کرانه باختری انتقال یافته بود، مصادره کند. همچنین در سال ۲۰۲۲ حدود ۱۰۰۰ قبضه سلاح و در نیمه نخست سال ۲۰۲۳ حدود ۸۰۰ قبضه سلاح کشف و ضبط شد.

در همین راستا، حیزی سیمانتوف، کارشناس امور فلسطین در شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که یک روز پس از عملیات دشوار در تل‌آویو وضعیت تنش امنیتی به اوج خود رسیده است که طی آن یگان یمام، نیروهای ارتش و شاباک یک گروه وابسته به مقاومت فلسطین را در نزدیکی جنین با این ادعا که درصدد انجام عملیاتی بودند، ترور کردند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/1681

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی