پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

پایان تاریخ شوعاف با زلزله‌زدگان ترکیه!

روز گذشته مهلت اسکان زلزله‌زدگان ترکیه در اماکن ترکیه نظیر خوابگاه‌ها به پایان رسید و دولت این کشور در حال مجبور کردن مردم زلزله‌زده برای ترک این اماکن است.
منتشر شده در 9 مرداد 1402
در سرویس

 مهلت اسکان مردم زلزله‌زده ترکیه در خوابگاه‌های دولتی این کشور روز گذشته به پایان رسیده و دولت این کشور در حال مجبور کردن مردم برای ترک این اماکن است.

پس از زلزله روز ۶ فوریه که مناطق جنوب شرقی ترکیه و سوریه را لرزاند و میلیون‌ها نفر را آواره کرد و جان ۵۸ هزار نفر را گرفت، برخی از کسانی که خانه‌های خود را از دست داده بودند، در خوابگاه‌های دولتی اسکان داده شدند.

در حال حاضر افراد حاضر در این خوابگاه‌ها منتظر تمدید احتمالی مهلت ارائه‌شده از سوی دولت هستند؛ چراکه جای دیگری برای زندگی ندارند. آنها می‌گویند مقامات دولتی ترکیه نظیر مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه سابق این کشور به آنها قول داده‌اند که می‌توانند به مدت یک سال در این خوابگاه‌ها زندگی کنند، چرا که پس از تخریب خانه‌های آنها هیچ جای دیگری برای زندگی ندارند.

زلزله‌زدگان ترکیه می‌گویند که تلاش کرده‌اند تا با مقامات دولتی ترکیه دسترسی پیدا کنند و یا با اداره مدیریت فجایع و شرایط اضطراری ارتباط برقرار کنند، اما کسی به حرف آنها گوش نمی‌دهد.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/2005

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی