پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جهت پرس بررسی می‌کند

نماینده جنجالی تربت جام با اظهارات عجیب و غریب به دنبال چیست؟

این روزها با نزدیک شدن به انتخابات نمایندگان مجلس برای رای آوردن در این ماراتون بزرگ سیاسی باید جای پای خود را در احزاب مختلف سیاسی محکم کنند تا بتوانند از نردبان آنها برای بالا رفتن و در مجلس ماندن استفاده کنند.
منتشر شده در 8 مرداد 1402

زهرا لایق حقیقی؛ با نزدیک شدن به انتخابات هر فردی که سودای ماندن بر کرسی‌های مجلس را دارد تلاش میکند توجه ها را بیشتر به خودش جلب کند. برخی برای کسب آرای بیشتر و دیده شدن در احزاب معتبر کشور مطالبی را مطابق میل آنها منتشر می کند و برای مقبول شدن در این مبارزه از جایگاه خود سوء استفاده می کنند.  جلیل رحیمی جهان‌آبادی، نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد استان خراسان رضوی در مجلس یازدهم این روزها با توییت‌های توهین آمیز در فضای مجازی در حال تشویش افکار عمومی است. نمونه ای از همین افراد است. برخی از مطالب منتشر شده روزهای گذشته توسط وی را در این گزارش آورده‌ایم.

رسانهرسانهرسانهرسانهرسانهرسانه

این نکته نظرات بی مقدمه رحیمی جهان آبادی که تا الان به عنوان نماینده اصلاح طلبان در مجلس شناخته شده است احتمالا جز خیزش برای ورود دوباره به لیست اصلاح طلبان معنای دیگری ندارد و افزایش هزینه رد صلاحیت احتمالی اوست.

عباسعلی کدخدایی، رئیس پژوهشکده شورای نگهبان، در در پاسخ به سؤالی درباره کسانی که در اغتشاشات و فتنه نقش داشتند و اکنون می‌خواهند داوطلب نمایندگی مجلس شوند، گفت: هر کس به هر دلیلی مقابل نظام جمهوری اسلامی ایستاده باشد، قطعا رفتارهایش در بررسی صلاحیت‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت. با نگاهی به توییت‌های زمان اغتشاشات رحیمی جهان آبادی توییت های بسیاری در جهت تخریب پلیس، تخریب گشت ارشاد، حمایت از مهسا امینی و حمایت از مولوی عبدالحمید که عوامل اصلی برهم زدن این امنیت کشور هستند مشاهده می‌شود.

رسانهرسانهرسانهرسانهرسانه

واکنش فضای مجازی به اظهارات شاذ نماینده تربت
توهین های این نماینده مجلس از دید فعالان رسانه و فعالان فضای مجازی دو.ر نماند و با بیان این که تا زمانی این نوع نمایندگان مخالف جمهوری اسلامی در مجلس حضور دارن قوانین سرنوشت ساز مجلس به نتیجه ای نمیرسد در صفحات خود مطالبی را منتشر کردند.

رسانهرسانهرسانهرسانهرسانهرسانه

منافع ملی را قربانی منافع شخصی و سیاسی نکنیم
به دست آوردن کرسی مهم مجلس برای نظر ساز بودن در وقایع و اتفاقات مهم کشور را شاید آقای رحیمی جهان آبادی به راحتی به دست آورده باشد اما هزینه هایی که برای حفظ این کرسی‌ها و حفظ این مملکت و امنیت این کشور شده است آنقدر بالا است که دیگر نتواند پشت آن بنشیند. این اتفاق ادامه دار نخواهد بود که هم علیه این نظام کار کنید و دشمن این نظام باشید هم دو دستی به میزی که ریشه در این نظام دارد بچسبید. با تغییر به هنگام قانون انتخابات و اقدام برای پیش ثبت نام از نمایندگان دست شورای نگهبان برای بررسی دقیق تر پرونده ها و تایید صلاحیت افراد باز است و شاهد آن خواهیم بود که افراد این چنینی کمتر پایشان به مجلس باز گردد.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/2044

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی