پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جهت پرس بررسی می‌کند؛

نقش منافقین در ناکامی براندازان در سالگرد اغتشاشات

در حالی که منافقین و معاندین ضدانقلاب از ماه‌ها قبل ندای اغتشاش و ناآرامی در تعطیلات پایان ماه صفر را سر داده بودند، اما تمام این نقشه‌ها بر باد رفت و مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زدند.
منتشر شده در 26 شهریور 1402
در سرویس

در جریان آشوب‌های پاییز ۱۴۰۱ موسوم به آشوب‌های «زن، زندگی، آزادی» گروهک تروریستی منافقین بیشترین کنش سیاسی و امنیتی علیه ایران را از خود نشان داد. این گروهک تروریستی تلاش کرد به همراه سلطنت‌طلبان و سایر گروهک‌های معاند، سیاست فشار و انزوای بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران را به بهانه حقوق‌بشر پیاده‌سازی کند که البته در نهایت مشخص شد تمام‌کننده این بازی کیست.
حتی سران منافقین در شبکه‌های رسمی سعودی اعلام کرده‌اند که اعتراضات ابتدا با مرگ “مهسا امینی” آغاز شد اما اکنون نیروهای مجاهدین خلق هستند که آن را رهبری می‌کنند و پیش می‌برند و اساسا نیروهای سازمان مجاهدین برای چنین روزهایی دوره دیده و تشکیل شده‌اند.

گروهک منافقین در طی اغتشاشات اخیر از ترور کور، شبکه‌سازی‌های مجازی و فراخوان‌های دروغین در شهرهای مختلف که در امتداد استراتژی «کانون‌های شورشی» این سازمان تروریستی قرارداد، این کانون‌های ترور توسط هزاران صفحه در شبکه‌های مجازی و نیز رسانه‌های فارسی‌زبان ازجمله شبکه تروریستی اینترنشنال تبلیغ و به‌روزرسانی شد.

با ضربه ای که منافقین در آلبانی خوردند، به‌ویژه جمع‌آوری تجهیزات رایانه‌ای آنها فضای رسانه‌ای آرام‌تر شده و دیگر جوانان در محلات و در توییتر هر شب یک جای ایران را فتح نمی‌کنند و هزاران اکانت فیک و فحاش که از خانه سالمندان تیرانا به‌روز می‌شد تعطیل شده است.
با تعطیلی بخشی از فعالیت‌های مجازی تروریستی منافقین مشخص شد که خیلی از حساب‌ها و صفحاتی که آتش‌بیار اغتشاشات و ناامنی بودند ریشه در گنداب نفاق داشتند.
با تعطیل شدن صفحات منافقین تغییر مشهودی در ترند شدن هشتگ های اغتشاشات دیده میشد و عملا پروژه اغتشاشات در فضای مجازی با شکست روبرو شد.

در سالگرد فوت مهسا امینی شاهد این بودیم که علی‌رغم تلاش ضد انقلاب و منافقین برای یارگیری و به راه انداختنِ ناآرامی‌ها دستاوردی برایشان نداشته و این بی‌توجهی در  رصد ضدانقلاب قرار داشت و تا حدی پیش رفت که در کانال‌ها صفحات مجازی‌شان به تهدید و ارعاب مردم پرداخته و با این شگرد در صدد ایجاد تجمعات بودند ولی هیچ توفیقی کسب نکردند و در نهایت شکست تلخی را تجربه کردند.

واکنش کاربران توییتر نسبت به شکست منافقین و ضد انقلاب در سالگرد مهسا امینی

12

 

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/140454

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی