پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

روایت تلویزیون اسرائیل :

موشکباران بی‌سابقه اسرائیل از آغاز «طوفان الاقصی»

یک کانال تلویزیون رژیم صهیونیستی، حمله موشکی صبح امروز مقاومت فلسطین را از سال ۲۰۰۸ بی‌سابقه و از شدیدترین موشکبارانها توصیف کرد.
منتشر شده در 15 مهر 1402
در سرویس

کانال سیزده تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش کرد، از ساعت ۰۶:۳۰ صبح امروز صدای آژیرهای خطر در مرکز و جنوب فلسطین اشغالی به صدا در آمد و در پی آن، شدیدترین حمله موشکی بعد از جنگ سال ۲۰۰۸ با غزه، آغاز شد.

کانال سیزده، به نفوذ تکاوران نیروهای مقاومت فلسطین به برخی نقاط و مراکز صهیونیستی اشاره کرد و ضمن توصیف آنان به تروریست نوشت: دهها تروریست به خاک اسرائیل از نوار غزه نفوذ کردند. از ساکنان خواسته شده که در منازل خود بمانند.

این رسانه اسرائیلی در حالی اشاره به درخواست ارتش رژیم صهیونیست برای ماندن در خانه کرده که تصاویر متعددی از فرار جمعی ساکنان برخی شهرکهای صهیونیست در فضای مجازی منتشر شده است.

کانال سیزده نوشت: در حملات امروز “اوفر لبشتاین” رئیس شورای منطقه ای «نقب» (نِگو) در تبادل آتش با تروریست‌ها [عناصر مقاومت] کشته شد.

طبق گزارش رسانه‌های اسرائیلی، یوسی کِرِن معاون لبشتاین جانشین او شده و امور شهرک نقب را بر عهده گرفته است.
همچنین روزنامه یدیعوت آحارونوت گزارش کرد که در شهرک سدیروت نیز عناصر مقاومت نفوذ کرده و عناصر نظامی رژیم موقت با آنها درگیر شده‌اند.

صبح امروز فرمانده کل «کتائب القسام» ضمن اعلام آغاز عملیات جدیدی علیه رژیم صهیونیستی به نام «طوفان الاقصی» از موشکباران چند شهرک و شهر فلسطین اشغالی خبر داد و اعلام کرد، این عملیات در پاسخ به جنایات رژیم علیه مسجد الاقصی و مردم فلسطین شروع شده است.

طبق گزارش‌های خبری فلسطینی و تصاویر و ویدئوهایی که تاکنون منتشر شده، دهها صهیونیست کشته و بیش از یکصدوپنجاه صهیونیست مجروح شده و به بیمارستانها منتقل شده‌اند. درگیری‌ها هنوز ادامه دارد.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/143296

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی