پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نماینده کرمان در مجلس:

نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: ملت ایران با حضور هوشمندانه در دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر پایبندی خود به نظام و آرمان‌های امام راحل و انقلاب را به اثبات رساندند.

منتشر شده در 20 تیر 1403
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ شهباز حسن پور بیگلری روز چهارشنبه در گفت و گویی با اشاره به حضور پرشور مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری افزود: مردم همیشه در صحنه و آگاه ایران بار دیگر با حضور هوشمندانه در پای صندوق رای در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایبندی خود به نظام و آرمان‌های امام و انقلاب را به اثبات رساندند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دشمن تمام توان خود را در حوزه رسانه‌ای و غیره به کار گرفته بود تا زمینه را برای عدم مشارکت مردم و برگزاری یک انتخابات سرد و ضعیف فراهم کند که تلاش دشمن در این زمینه بار دیگر بی‌نتیجه باقی ماند.

وی افزود: مردم با حضور پرشور خود در انتخابات ثابت کردند که راه حل همه مشکلات از طریق مشارکت در پای صندوق‌های رای و انتخاب صحیح و هوشمندانه است.

حسن پور بیگلری خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در آستانه برگزاری مرحله دوم انتخابات عنوان کردند که مردم در مرحله دوم کاری را که در مرحله اول نیمه تمام مانده به پایان برسانند و آن را کامل کنند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم با حضور پررنگ‌تر در مرحله دوم انتخابات نسبت به مرحله اول به فرمایش و دعوت مقام معظم رهبری لبیک گفتند و رئیس جمهور خود را انتخاب کردند.

وی افزود: مردم با حضور پررنگ در انتخابات به وظیفه ملی و شرعی خود عمل کردند و امروز نوبت دولت آقای پزشکیان است که با حل مشکلات و ایجاد فضایی آرام برای معیشت مردم به وظیفه خود عمل کند.

منبع : ایرنا
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/177427

اخبار پیشنهادی

نظرات

2 پاسخ

  1. مردم خودشونو نشون دادن دیگه

  2. حالا ازین به بعد دولت و دولت مردان هستن که باید حقشونو ادا کنن در قبال مردم ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی