پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آن چیزی که باید از صهیونیست‌ها آموخت روی دیگر این نبرد است و آن مدیریت رسانه‌ای آسیب‌هایی است که خود آنها می‌بینند، منطقاً در نبرد با حماس در غزه و حزب الله در شمال تلفات صهیونیست‌ها بسیار بالاست، اما مدیریت صهیونیست‌ها در خروج تصاویر رسانه‌ای از فلسطین اشغالی بسیار ستودنی است! شما تصاویری از تخریب خانه‌ها یا کشته‌های صهیونیستی به ندرت می‌بینید.

منتشر شده در 15 آبان 1402
در سرویس

باید آموخت! باید از صهیونیست‌ها آموخت! این روزها که جنگ در غزه پله پله وحشیانه‌تر می‌شود، رژیم صهیونیستی هر روز پرده جدیدی از سقوط انسانیت را به نمایش میگذارد و هر روز خانواده‌های بیشتری را داغدار می‌کند و فرزندان بیشتری را یتیم. اما آن چیزی که باید از صهیونیست‌ها آموخت روی دیگر این نبرد است و آن مدیریت رسانه‌ای آسیب‌هایی است که خود آنها می‌بینند. منطقاً در نبرد با حماس در غزه و حزب الله در شمال تلفات صهیونیست‌ها بسیار بالاست. اما مدیریت صهیونیست‌ها در خروج تصاویر رسانه‌ای از فلسطین اشغالی بسیار ستودنی است! شما تصاویری از تخریب خانه‌ها یا کشته‌های صهیونیستی به ندرت می‌بینید. علت را شاید باید در این دو دلیل جستجو کرد:

اول آنکه انتشار این تصاویر به سرعت رژیم را از درون متلاشی خواهد کرد و مهاجرت معکوس را سرعت خواهد بخشید.

دوم آنکه تصویر اقتدار و هیمنه پوشالی رژیم را در اذهان جهانی از بین خواهد رفت و سوختن مرکاوا ها و سوراخ های گنبد آهنین و سامانه پیکان بیش از پیش به چشم جهانیان خواهد آمد.

شاید به همین علت است که تصاویر منتشر شده رسمی به شدت مراقبت شده بیرون می آیند و هیچ کسی تصویر غیر رسمی از این درگیری‌ها منتشر نمی‌کند و معدود تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود نیز به شدت کنترل می‌شود و تنها به تصاویر باز یا با فاصله از محل انفجار محدود می‌شود. نظر نامحبوبی هم وجود دارد که میگوید شاید پلتفرم ها هم در مدیریت این تصاویر نقش داشته باشند، نمیدانم! باید از صهیونیست‌ها آموخت! این مدل مدیریت رسانه‌ای را حتماً باید آموخت! بخشی از این مدیریت را میتوان در روحیه جمعی یهودیان جستجو کرد که با جمعیتی کمتر از ۲۰ میلیون نفر در جهان، یک میلیارد و چهارصد هزار مسلمان را خون به جگر کرده اند. راستی شاید صهیونیست‌ها در بین خودشان کسانی را ندارند که از تَرَک کف مترو یا گربه مرده کنار اتوبان فیلم بگیرند و برای شبکه تلویزیونی حماس که قصد براندازی دولت جعلی اسرائیل را دارد ارسال کنند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/146970

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی