پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در آستانه شب یلدا

قیمت های جدید میوه برای شب یلدا اعلام شده در این میان مکانی وجود دارد که می توان میوه با کیفیت را حداقل 35 درصد و تا 100 درصد زیر قیمت خریداری کرد.

منتشر شده در 30 آذر 1401
در سرویس

 امشب شب یلدا و طولانی‌ترین شب سال است و بازار دورهمی‌ها داغ خواهد بود، میوه مخصوصا هندوانه و انار گل سر سبد این میهمانی‌ها است و بسیاری از خانواده‌ها می‌خواهند بدانند که میوه با قیمت مناسب و در عین حال با کیفیت را از کجا خریداری کنند.

میدان مرکزی میوه و تره بار بهترین جایی است که دنبالش می‌گردید در این مکان میوه های دست اول، با کیفیت حداقل 35 درصد و تا 100 درصد زیر قیمت بازار به فروش می‌روند زیرا میوه‌ها مستقیم از شهرستان های محل تولید به این مکان سرازیر می‌شود و هنوز دست به دست نشده است.

در این مکان میوه ها با فاکتور به مغازه داران فروخته شود و آنها مجاز هستند تنها 35 درصد بیش از قیمت های خریدشان طبق فاکتور بفروشند اما در عمل تا 100 درصد هم فروخته می شود پس عملا قیمتها در این مکان 35 تا 100 درصد زیر قیمت است.

البته فروش میوه برای عموم به صورت عمده و خرده وجود دارد.

این میدان انتهای خانی آباد نو، ضلع شمالی بزرگراه آزادگان، میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری تهران واقع شده و ساعت کار این میدان در روزهای معمولی تا ساعت 20 و در روز جمعه تا ساعت 13 است.

میوه‌ها هر چه از این میدان مرکزی به میادین عرضه در داخل شهر و یا مغازه های سطح شهر می‌رسند قیمت های گرانتری پیدا می‌کنند که به صورت قانونی آنها تا 35 درصد روی این قیمت‌ها می‌کشند اما مشاهدات خبرنگار فارس حاکی است که بعضی موقع این قیمت‌ها تا 100 درصد تفاوت دارد.

*قیمت‌های یلدایی در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران

جدیدترین قیمت های میوه در این میدان اعلام شده و علاقه مندان می‌توانند میوه شب عید خود را ارزانتر تهیه کنند.

انار ساوه از 10 تا 30 هزار تومان و انار شیراز از 15 تا 35 هزار تومان قیمت خورده است، هندوانه هم از 5 تا 12 هزا رتومان به فروش می‌رود.

قیمت سیب از 15 تا 35 هزار تومان و قیمت پرتقال از 6 هزار تا 35 هزار تومان فروخته می‌شود.

فهرست کامل قیمت‌ها هم به این شرح است:

رسانه

 

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/21825

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی