پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

خبری برای زائران ایرانی؛

قیمت بلیط اربعین 1402 هشت میلیون اعلام شد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت بلیت پرواز‌های رفت و برگشت اربعین از تهران به فرودگاه‌های عراق، هشت میلیون تومان تعیین شده است.
منتشر شده در 16 مرداد 1402
در سرویس

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت که قیمت بلیت پرواز‌های رفت و برگشت اربعین از تهران به فرودگاه‌های عراق، هشت میلیون تومان تعیین شده است.

محمد محمدی‌بخش در نشست خبری سفر‌های اربعین که امروز در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، اظهار کرد: حوزه هوایی در سال ۱۴۰۰، ۳۸ هزار زائر و در سال ۱۴۰۱، ۲۵۷ هزار زائر را جابه جا کرد. برای امسال هم آماده کردن هواپیما و خدمات فرودگاهی شکل گرفته، هماهنگی‌ها با کشور عراق انجام شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: از بسیاری از فرودگاه‌های ایران به دو فرودگاه نجف و بغداد پرواز داریم که درجه هوای ۵۰ درجه دارند. در حال حاضر ۱۵۰ پرواز هفتگی الان به عراق داریم که به‌صورت پلکانی این پرواز‌ها را افزایش می‌دهیم.

محمدی‌بخش درباره قیمت بلیت پرواز اربعین نیز توضیح داد: گران‌ترین فرودگاه اطراف ما نجف و بغداد است، امسال هم امکاناتی اضافه شده؛ در نهایت با ظرفیت ناوگان و محاسبات انجام‌شده، با دستور وزیر راه و شهرسازی و رایزنی با شرکت‌های هواپیمایی به قطعیت رسیدیم که بلیت رفت برگشت را از تهران به نجف و بغداد هشت میلیون تومان اعلام کنیم. از مشهد هم حدود ۱.۵ میلیون تومان به این مبلغ اضافه می‌شود.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/1697

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه