پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
منتشر شده در 17 دی 1399
در سرویس

به  گزارش جهت، مسابقه سرعت شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی با دو شترمرغ خبرساز شده است. ویدئویی که در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است ولیعهد دبی را با دوچرخه در حال رقابت سرعت با دو شترمرغ نشان می‌دهد.

در این ویدئو شیخ حمدان که به همراه چند دوچرخه سوار دیگر در حال رکاب زدن در جاده است با دیدن دو شترمرغ، مسابقه سرعت را با آن‌ها آغاز می‌کند. در این ویدئو مشاهده می‌شود که ولیعهد دبی با افزودن سرعت خود تلاش می‌کند از شترمرغ پیشی بگیرد.

این ویدئو نخستین بار در صفحه شیخ حمدان منتشر و بلافاصله تبدیل به ویدئویی داغ شد و از زمان انتشار تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار بیننده داشته است. این اقدام ولیعد دبی با واکنش کاربران در فضای مجازی نیز همراه شد.یکی از کاربران در توصیه‌ای به ولیعهد دبی نوشت: «خیلی مراقب باش. می‌توانند با حمله و لگدزدن به تو آسیب وارد کنند.» کاربر دیگر نوشت: «کدام یک برنده این رقابت شدند؟ ولیعهد دبی یا شترمرغ؟»

گفتنی است؛ این ولیعهد ۳۸ ساله معروف به «فاززا» پیشتر بخاطر خودداری از استفاده از خودروی مرسدس بنز شاسی بلندش پس از آنکه یک پرنده روی شیشه جلوی آن آشیانه ساخت مورد تمجید کاربران قرار گرفته بود.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/128586

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی