پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

فیلم/ روحانی چگونه گمانه انتخاباتی بودن مذاکرات وین را تقویت کرد؟

منتشر شده در 26 فروردین 1400
در سرویس

به گزارش جهت، برخی کارشناسان سیاسی و یا نمایندگان مجلس معتقد هستند که قرار است از رهگذر مذاکرات وین بهره برداری های مطلوب انتخاباتی به نفع اصلاح طلبان و اعتدالیون انجام بگیرد.

روحانی روز چهارشنبه با بیان اینکه نباید معیشت مردم را گروگان بگیریم، گفت: «ما باید جنگ اقتصادی را قطع کرده و به ظلم پایان دهیم، برخی‌ها می‌گویند دست ظالم باید قطع شود منتها کی، می‌گویند خوب نیست و در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد. بگذارید به تیر برسیم آن‌وقت خوب است».

رئیس جمهور در ادامه گفت: «بعضی‌ها از مذاکره وین می‌ترسند. آنقدر هم که شما نگران هستید که زود این مذاکره به نتیجه برسد و تحریم فوری برداشته شود که در انتخابات مشکل پیدا نشود. مذاکره این گونه که نیست پیچیدگی‌های خود را دارد لذا اینقدر نگران نباشید».

اما در کنار این صحبت های روحانی مبنی بر انتخاباتی نبودن مذاکرات، حرف های قابل تامل دیگری از سوی ایشان و همچنین گفته های شک برانگیزی از سمت نزدیکان و حامیان دولت وجود دارد که باعث تقویت فرضیه انتخاباتی بودن مذاکرات وین می شود. امری که رهبرانقلاب روز گذشته نسبت به فرسایشی شدن این مذاکرات هشدار دادند و سیاست جمهوری اسلامی درباره برجام را مشخص دانستند.

گزارش ویدئویی پیرامون این موضوع مهم آماده شده است

اشتراک گذاری :

jahatpress.ir/?p=116424

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

اخبار ویژه