پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

فیلمی که یهودی ها به دنبال آن می گردند تا آن را نابود کنند

کلیپی با این تیتر که فیلمی که یهودی ها دنبال نابودی آن هستند در فضای مجازی در حال نشر است اما واقعیت ماجرا چیز دیگری است.
منتشر شده در 30 مهر 1402

کلیپی که این روزها به صورت گسترده در فضای مجازی پخش می شود کلیپی است که  در آن یک جوان می خواهد حتما برای همه افراد فرستاده شود چرا که خبر مهمی را می دهد.کلیپ با سخنرانی حجت الاسلام طائب شروع می شود. ایشان در این کلیپ در مورد دشمنی یهود با اسلام و ظهور امام زمان می گوید و از کلیپی سخن می گوید که از یهود به بیرون نفوذ کرده که در آن خاخام یهودی از مشغول کردن مسلمانان به مسائل دیگر می گوید تا ازظهور امام زمان شیعیان به تاخیر بیفتد تا آن ها زودتر به اهدافشان برسند. در قسمت دوم فیلم کلیپ خاخام یهودی نشان می دهد که به زبان عبری سخن می گوید و زیرنویس آن گویا ترجمه سخنانش است که همان سخنان حجت الاسلام طائب است.

اما اشکال کلیپ در کجای آن است؟

این کلیپ حرفهای اقای طائب برای چندین سال قبل است و بارها هم پخش شده و فیلم آن خاخام هم صدها بار پخش شده است.

مورد بعد این است که اولین بار موسسه مصاف با ترجمه غلط جملات آن خاخام این کلیپ را پخش کردند ،در حالیکه اصلا حرفهای آن خاخام چیز دیگری بود و هر آشنا با زبان عبری می تواند این را تایید کند! ولی بعد بیانیه تکذیبیه آن از طرف موسسه منتشر شد که ترجمه غلط است و صحت ندارد.
فیلمی که یهودی ها به دنبال آن می گردند تا آن را نابود کنند

موسسه مصاف لینک تکذیبیه را که سال قبل موجود بود ، امسال حذف کرده است!
اما در آرشیو گوگل موجود است و به راحتی هم می شود از همان موسسه صحت سنجی کرد.اما متن تکذیبیه موجود است که خود رائفی پور نوشته و موجود است. این قضیه برای سال ۹۳ بوده است.
فیلمی که یهودی ها به دنبال آن می گردند تا آن را نابود کنندفیلمی که یهودی ها به دنبال آن می گردند تا آن را نابود کنند

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/145540

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه