پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

روابط عمومی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب(اُمناء) اعلام کرد که اخیرا فهرستی با عنوان لیست انتخاباتی این ائتلاف در برخی شبکه های اجتماعی منتشر شده که فاقد اصالت، نادرست و غیر واقعی است.

منتشر شده در 29 بهمن 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ در توضیح روابط عمومی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب(اُمناء) آمده است: این ائتلاف در مهلت مقرر قانونی در خصوص نامزدهای اصلح و مورد تایید  اطلاع رسانی لازم را صورت خواهد داد.اخبار مرتبط با ائتلاف اُمناء  صرفا از طریق مبادی رسمی، سخنگو و یا سایر ارکان آن اعلام خواهد شد و سایر مطالب و اخبار  متفرقه و غیررسمی مورد تایید این مجموعه نیست.

ارزیابی بیش از ۱۰۰۰ نامزد انتخابات تهران توسط ائتلاف اُمناء/ عبور از شخص سالاری و سهمیه‌بندی غیر عادلانه

هم‌چنین محمد رضا میرشمسی رئیس هیئت اجرایی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب (اُمناء) گفت: مرحله اول ارزیابی نامزدهای حوزه انتخابیه تهران و مصاحبه با آنان توسط اضلاع ائتلاف اُمناء به پایان رسید و بیش از ۱۰۰۰ نفر از نامزدها از این طریق مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی افزود: استخراج نامزدهای مشترک میان لیست همه اضلاع، جهت رسیدن به لیست نهایی با روش مصاحبه فنی و حرفه‌ای تر از آنان در شورای مرکزی ، در دستور کار ائتلاف قرار دارد. ائتلاف اُمناء شاخص های ۵۰ گانه را برای عبور از شخص سالاری و سهمیه‌بندی غیر عادلانه‌ای که در گذشته توسط برخی جریانات سیاسی صورت گرفته تعیین کرده و بر اساس آن ارزیابی ها را صورت می‌دهد.

وی گفت: بعد از مشارکت حداکثری، برای ما رسیدن به مجلسی مهم است که مردم را به آینده خود امیدوارتر کند و برای رسیدن به این اهداف مهم  برنامه های مختلفی داریم.

موتلفه احتمالا با امنا ائتلاف می کند

علی یزدی خواه عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی هم گفته است: احتمال ائتلاف حزب موتلفه با سایر گروههای اصولگرا بویژه امنا برای ارائه لیست واحد در انتخابات مجلس دوازدهم بسیار زیاد است. ما با بررسی های دقیق باید کاندیدای اصلح برای لیست را انتخاب و به مردم معرفی کنیم.

منبع : ایسنا
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/160267

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی