پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت خودروسازی سایپا برای متقاضیان جدید، اقدام به عرضه دو خودروی شاهین و ساینا در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی می‌کند.

منتشر شده در 6 دی 1402
در سرویس

براساس اطلاعیه طرح فروش محصولات در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی و با توجه به برنامه تولید خودروسازی سایپا، با هدف تسهیل شرایط خرید خودرو برای متقاضیان جدید،  مقرر شده از محل ظرفیت های خالی موجود این شرکت محصولات شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA از طریق سامانه یکپارچه خودروهای داخلی به آدرس https://esalecar.ir/ عرضه شود.

در اطلاعیه شماره 6 سامانه یکپارچه خودروهای داخلی آمده است: با توجه به برنامه‌ تولید گروه سایپا، با هدف تسهیل شرایط خرید خودرو برای متقاضیان، مقرر شد از محل ظرفیت های خالی موجود شرکت سایپا طی شرایط ذیل برای محصولات شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA ، از طریق سامانه یکپارچه از روز پنج‌شنبه مورخ 1402.10.7 برای متقاضیان جدید خرید، مطابق شرح ذیل عرضه شود.

طرح های فروش این عرضه شامل‌ طرح عادی ( کنترل های مرتبط با رعایت محدودیت های ماده4 دستورالعمل تنظیم بازار خودروهای سواری مصوب شورای رقابت جهت متقاضیان طرح عادی انجام می شود )‌، طرح خودروهای فرسوده ( خودروهایی که مورد تایید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده باشند)، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (صرفا” مختص مادرانی که حائز شرایط قانون حمایت از خانواده وجوانی جمعیت که مورد تائید سازمان ثبت احوال کشور است) خواهد بود . لازم به ذکر است تخصیص خودرو برای متقاضیان  طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده 12 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

ثبت نام در این مرحله هیچگونه حقی را برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز صرفاً پس از قطعی کردن ثبت نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می‌گیرد.

‌امکان ثبت نام از روز پنج‌شنبه مورخ 1402/10/07 به‌مدت 5 روز فراهم  است.

‌اطلاعات منتخبان خرید خودرو براساس محدودیت های اعلام شده مطابق مصوبات شورای رقابت بررسی و کنترل می‌ سود و در صورتیکه منتخبین حائز شرایط ثبت نام باشند پیامک اطلاع رسانی با ذکر زمان ثبت نام توسط شرکت سایپا ارسال و امکان ثبت‌نام این دسته از متقاضیان در سایت فروش اینترنتی گروه سایپا فراهم می شود.

منتخبانی که پیامک اطلاع رسانی برای آنها  ارسال می‌ شود ظرف مدت 5 روز از زمان اطلاع رسانی فرصت واریز وجه و تکمیل وجه به حساب سایپا را خواهند داشت در صورت عدم پرداخت و تکمیل وجه در زمان 5 روز مهلت واریز وجه به منزله انصراف از طرح است .

‌در این طرح فروش فوق العاده با تحویل حداکثر سه ماهه است.

‌پس از ثبت نام واریز وجه و ثبت نام در سایت شرکت سایپا، متقاضیان  با مراجعه به نمایندگی های مورد انتخاب خود نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و دریافت قرارداد فی مابین اقدام خواهند کرد.

پیش ثبت نام اولیه صورت پذیرفته شده صرفاً درخواست خرید خودرو است که براساس ظرفیت، امکان تحویل نسبت به ثبت نام نهایی منتخبین اقدام می شود و چنانچه پیش ثبت‌نام‌ بیش از ظرفیت صورت پذیرد هیچگونه تعهدی برای خودروساز فراهم نمی کند و متقاضی خرید خودرو هیچگونه ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

توجه به این نکته ضروری است که اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده 19 آیین نامه اجرایی ماده 14 الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات برعایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می گیرد.

منبع : فارس
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/152709

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی