پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اسیدپاشی در تهران؛

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: یک عامل اسیدپاشی در چهارمین تکرار جرمش توسط پلیس دستگیر شد کتهران با در چهارمین از دستگیری متهم اسید پاش با شلیک پلیس خبر داد.

منتشر شده در 23 دی 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ به گزارش جهت پرس، سردار علی ولیپور گودرزی اظهار داشت: دی ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره اسیدپاشی به یک نوجوان در یکی از مناطق مرکزی شهر تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه دریافتند؛ نوجوانی که مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود در یکی از ایستگاه‌های بی آر تی تهران (محدوده آیت الله سعیدی) با فردی درگیر می‌شود که در ادامه آن فرد با استفاده از اسید صورت آن نوجوان را مجروح کرده و سریعا متواری می‌گردد.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در ادامه با استفاده از روش‌های میدانی و اطلاعاتی دریافتند که ۳ فقره اسیدپاشی مشابه در سطح شهر تهران است که بلافاصله پرونده‌ها برای رسیدگی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

سردار ولیپور گودرزی افزود: کارآگاهان در ادامه با انجام اقدامات گسترده پلیسی و گشت‌های نامحسوس موفق شدند در یکی از خیابان‌ها جنوب تهران حین گشت زنی فرد مذکور با مشخصات ظاهری اعلام شده شناسایی کنند و در یک عملیات پلیسی اقدام به دستگیری وی کنند، اما متهم در ادامه مقاومت کرد و پا به فرار گذاشت که کارآگاهان با بکارگیری از قانون بکارگیری از سلاح با شلیک تیر هوایی و سپس شلیک تیر به کمر به پایین متهم وی را متوقف و دستگیر و متعاقباً به بیمارستان منتقل و فوت می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه بیان داشت: کارآگاهان در بررسی از ساک همراه متهم تعدادی بطری حاوی اسید کشف کردند و از مخفیگاه وی یک گالن ۲۰ لیتری اسید نیز کشف و به اداره شانزدهم انتقال داده شد.

سردار ولی پور گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: خط قرمز پلیس امنیت شهروندان بوده که در همین راستا پلیس با هیچ کسی تعارف ندارد و با اخلال گران نظم و امنیت عمومی در جامعه با قاطعیت هر چه تمام تر برخورد خواهد کرد و هیچ اغماضی در این کار پذیرفته نیست.

منبع : مهر
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/154851

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی