پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

سرلشکر سلامی:

طومار ناامن‌کنندگان ایران را در‌هم می‌پیچیم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:کسی که محاربه کند محکم مقابله می کنیم کسی که کشور را نا امن کند طومارش را در هم می پیچیم، اما عده ای که نیاز به کمک دارند و به سمت آتش می روند نجات دهیم.
منتشر شده در 22 تیر 1402
در سرویس

سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در سفر به خوزستان و در حاشیه جلسه با فرماندهان و مسئولین کشوری و استانی اظهار کرد: محل تلاقی تمام سیاست های دشمنان؛ راهبرد تجزیه، راهبرد تفرقه، استحاله، راهبرد تحریم و هرچه نظام سلطه سیاست خصمانه برای کشورهای مختلف دارد، یک جا برای ایران دارد و در ایران نقطه عطفش خوزستان است.

سردار سلامی با اشاره به راهبردهای دشمن گفت: تحریم اقتصادی مرکزش در خوزستان، راهبرد تجزیه در جنگ تحمیلی و اکنون، تحریم در موضوع برجام، تفرقه در تهاجم فرهنگی، استحاله دینی فرهنگی که باید با تمام این سیاست ها بجنگیم. 

وی با بیان اینکه جنگ در خوزستان تمام نشده است گفت: این آتش، زمانی گلوله های توپ و خمپاره بود حالا تغییر پیدا کرده است، در عین حال خوزستان سرشار از قوت است که میتواند تمام جهان سلطه را خاموش کند، اقتصاد ما، افتخار ما و فرهنگ ما در خوزستان است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خوزستان را سرزمین مقدس و خانه ی همه ی ماعنوان کرد که کربلای ایران و قدمگاه ائمه اطهار بوده است و نباید اجازه دهیم دشمن ذره ای تحرکات داشته باشد، شرایط انقلاب ما امروز از هر زمانی حساس تر است. 

سردار سلامی گفت: تلاش داریم سپاه روز به روز قوی تر عمل کند، نقطه امید همه مستضعفان و مردم ایران است، انقلابی و غیر انقلابی مذهبی و غیر مذهبی باید همه راحفظ کنیم جوان ها را نجات دهیم.

وی افزود: جنگ ما با دشمن، جنگ جذب جوان ها است، باید جوان ها را حمایت کنیم، فرزندان مان را از آتش دشمن نجات دهیم، هنر سپاه این است که صالح را به اصلح تبدیل کند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه یک جا میجنگد در محراب سنگر، یک جا نجات غریق است گفت: با دشمنان غربی باید محاربه کنیم، با کسانی که با ما درجنگ هستند می جنگیم اما کسانی که آلوده شده اند را باید نجات دهیم.

سردار سلامی بیان داشت: کسی که محاربه کند محکم مقابله می کنیم کسی که کشور را نا امن کند طومارش را در هم می پیچیم، اما عده ای که نیاز به کمک دارند و به سمت آتش می روند نجات دهیم.

در حاشیه این برنامه از پوستر «جام رسانه امید»خوزستان، بسیج رسانه رونمایی شد.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/2960

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی