پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

پرده‌ای دیگر از نفرت جهانی نسبت به صهیونیست‌ها؛

طنین«فلسطین فلسطین»، بازی تیم صهیونیستی را در یک لیگ اروپایی متوقف کرد

منابع خبری از توقف مسابقه یک تیم فوتبال رژیم صهیونیستی در لیگ کنفرانس اروپا در پی طنین انداز شدن فریاد «فلسطین، فلسطین» در ورزشگاه خبر دادند.
منتشر شده در 22 تیر 1402
در سرویس

به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، مسابقه مقدماتی تیم «مکابی حیفا» رژیم صهیونیستی در لیگ کنفرانس اروپا مقابل «هامرون اسپارتانس» در مالت پس از سر دادن شعارهای «فلسطین، فلسطین» توسط هواداران محلی متوقف شد.

برپایه این گزارش، تنش‌ میان هواداران پس از پیش افتادن تیم رژیم صهیونیستی بالا گرفت، زیرا هواداران این تیم در واکنش به شعارهای «فلسطین فلسطین» و طنین انداز شدن آن در ورزشگاه، اقدام به پرتاب مشعل‌های آتش در ورزشگاه ملی تاکالی پایتخت مالت کردند.

پس از این اتفاق بازی به مدت ۳۰ دقیقه متوقف شد.

در همین راستا، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) هر دو باشگاه را به «پرتاب اشیاء» و «اقدامات تنش آمیز» توسط هواداران متهم کرد.

 به گزارش «تایمز اسرائیل»، پنج هوادار تیم مکابی حیفا رژیم صهیونیستی نیز دستگیر شدند.

این نخستین تورنمنت بین المللی نیست که هواداران ورزش حمایت گسترده خود را از فلسطین اعلام می‌کنند، پیشتر نیز ورزشگاه‌های محل برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر شاهد چنین اتفاقی بودند و در اغلب مسابقات، پرچم فلسطین توسط هواداران در اثنای مسابقه به اهتزار درآمد.

سران رژیم صهیونیستی که متوهمانه به برقرای رابطه با چهار کشور عربی می نگریستند، به هیچ وجه فکر نمی‌کردند که در جام جهانی قطر، تمام نخ هایی که رشته بودند، دوباره به پنبه تبدیل شود.

گزارش‌های منتشر شده از سوی رسانه‌ها صهیونیستی و غیرصهیونیستی و انتشار کلیپ‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی نشان داد که ملت‌های مسلمان و غیرمسلمان در جام جهانی قطر، احساسات واقعی خود را در نفرت از اشغالگران صهیونیست به هر طریق ابراز کردند و این مسئله نشان می‌دهد که راه رژیم‌های عربی که در باتلاق عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها گرفتار شده‌اند، کاملاً جدا از ملت‌های آنهاست و توافق‌های سازش هیچ مشروعیت مردمی ندارد.

اشتراک گذاری :

jahatpress.ir/?p=2983

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

اخبار ویژه