پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

در سایه سکوت مسئولان اراک رقم خورد

ضرب و شتم همسر شهید مدافع حرم به خاطر امر به معروف + فیلم

یک فعالان رسانه‌ای از ضرب و شتم همسر شهید مدافع حرم در اراک به خاطر امر به معروف و نهی از منکر و سکوت مسئولان در این باره خبر داد.
منتشر شده در 12 مرداد 1402
در سرویس

 یکی از فعالان رسانه‌ای در حساب شخصی خود در توییتر از ضرب و شتم همسر یکی از شهدای مدافع حرم در یکی از بیمارستان‌های اراک خبر داد. وی از سکوت و انفعال مسئولان استان مرکزی در پیگیری موضوع علیرغم ثبت شکایت گله کرد.

این فعال رسانه‌ای نوشت: سریال هتک حرمت به ساحت شهدا و خانواده داغدار و نجیب آن‌ها تمامی ندارد؛
روز ۲۸ تیر در پی امر به معروف بسیار بسیار محترمانه همسر یکی از شهدای مدافع حرم در درمانگاه بیمارستان ولیعصر ‎اراک فرد مکشفه اقدام به ضرب و شتم همسر شهید جلوی چشم فرزند بیمارش می‌کند.

‏ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود؛ بعد از حمله و ضرب و شتم اولیه، همسر (یا هر فرد دیگری که منتسب به این زن بوده) در مسیر خروج همسر شهید کمین کرده و اینبار با شدت بیشتر و وحشیانه‌تر اقدام به هتک حرمت می‌کند.

‏متاسفانه مرد ضارب که اینبار خانوادگی بر سر همسر شهید ریختند و اقدام به ضرب و شتم می‌کنند در یک عمل غیرقابل چشم‌پوشی چادر و روسری از سر همسر شهید می‌کشد و او را بی‌حجاب می‌کند (لااله الاالله، از همه دلسوختگان مصائب آل‌الله عذرمیخواهم)
‏از بی‌غیرتی افرادی که در صحنه شاهد این اقدام رقت‌انگیز بودند بگذریم، از مماشات مسئولین ‎استان مرکزی نمی‌شود گذشت؛
همسر شهید از دوستان بنده هستند مطلع‌ام که ایشان از ضاربان شکایت کردند، درخواست چک دوربین های مداربسته دادند اما پرونده درحال طی روال عادی است

دربین این درگیری همسر شهید و خواهرش (که در صحنه از قبل حضور داشته و شاهد این ماجرا بوده) چندین بار اقدام به فیلم‌برداری می‌کند اما به طرز وحشیانه‌ای گوشی را از او می‌قاپند و همه فیلم‌ها جز این دوتا را حذف می‌کنند.

‏چندروزه دارم از همسر شهید خواهش می‌کنم بخاطر تسریع در روند رسیدگی به پرونده خودش مصاحبه کند، اما راضی نمی‌شوند و دلایل خودشان را دارند (نجابت و مظلومیت خانواده شهید را شما ببینید)

1

نام شهید به دلیل خواست خانواده‌شان اجازه انتشار ندارد.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/1915

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی