پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مراسم مضحک در هند

هر ساله زنان و دختران جوان در یکی از شهر‌های هند برای دور کردن شیطان از روح خود، داوطلبانه در مراسم شلاق‌زنی شرکت می‌کنند.

منتشر شده در 2 بهمن 1401
در سرویس

 به نقل از میرور، به تازگی تصاویری عجیب و باورنکردنی منتشر شده است که در آن حدود ۵۰۰۰ زن و دختر جوان در مراسم شلاق زنی برای دور کردن شیطان شرکت کرده‌اند.

این مراسم عجیب هر ساله در شهر «مادورای» در ایالت «تامیل نادو» در هند برگزار می‌شود. در این مراسم زنان و دختران به روی زمین زانو می‌زنند و افرادی آن‌ها را شلاق می‌زنند. این زنان لباس‌های سنتی بر تن می‌کنند و یکی یکی به آن‌ها شلاق زده می‌شود. جالب است که زنان و دختران خودشان برای شرکت در این مراسم عجیب داوطلب می‌شوند تا شیطان را از روح خود دور کنند.

این مراسم عجیب و دردناک در حالی برگزار می‌شود که حتی نیرو‌های پلیس هم نظاره‌گر آن هستند.

یک دختر ۱۴ ساله که در این مراسم شرکت کرده و کمرش از شدت شلاق‌ها زخم شده بود، گفت: درد زیادی داشت؛ اما ما باید این درد را تحمل کنیم تا وجودمان را از شیطان پاک کنیم و بیماری‌هایمان را درمان کنیم.

رسانهرسانه

هند کشوری است که فرهنگ‌ها و مذاهب گوناگونی دارد و اینگونه رسوم آنقدر‌ها هم غیرمعمول به نظر نمی‌رسند. به عنوان مثال، در یک روستای دورافتاده در این کشور، مردم اغلب برای درمان مشکلات و بیماری‌های خود به جای استفاده از دارو، به انجام آیین‌های عجیب و غریب روی می‌آورند.

رسانه

 

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/18098

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی