پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

منابع رسانه‌ای از تظاهرات ده‌ها ساکن سرزمین های اشغالی علیه نخست وزیر این رژیم در شهر «بئر السبع» در جنوب فلسطین اشغالی خبر دادند.

منتشر شده در 29 مهر 1402
در سرویس

از صدی البلد، ده‌ها صهیونیست در جریان بازدید «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر از از شهر بئر السبع در نزدیکی نوار غزه، تجمع اعتراضی را علیه وی برگزار کردند.

معترضان خواستار کناره گیری بنیامین نتانیاهو از سمت نخست وزیری شدند.

یکی از معترضان علیه نتانیاهو شعار داد و خطاب به وی گفت: «ای مجرم، روزهای پایانی کارت در این سیستم است».

معترضان که نسبت به شکست ارتش رژیم اشغالگر و کابینه این رژیم در دفاع از آنها در مقابل مقاومت فلسطین خشمگین بودند، همچنین خطاب به نتانیاهو فریاد زدند: «یک نخست وزیر فاسد همه ما را رها کرده است، استعفا دهید؛ شماها خطاکار هستید».

روزنامه صهیونیستی «معاریو» روز جمعه با انتشار آخرین نظرسنجی در سرزمین‌های اشغالی نوشت: ۸۰ درصد «اسرائیلی‌ها» نتانیاهو را مسوول شکست و کشته‌های حمله از نوار غزه می‌دانند.

درپی شکست رژیم صهیونیستی در مقابل مقاومت فلسطین، تنفر ساکنان سرزمین های اشغالی نسبت به نتانیاهو و کابینه او بیشتر شده است.

پیشتر رویترز اعلام کرده بود: اسرائیلی‌ها کابینه نتانیاهو را مقصر حمله حماس و شروع جنگ غزه می‌دانند.

این رسانه غربی نوشت: نتانیاهو اکنون مقصر دوقطبی سازی «اسرائیل» با مطرح کردن لایحه تغییرات قضائی و در نتیجه تضعیف توان رزمی ارتش این رژیم است.

درپی اقدامات جنجالی کابینه نتانیاهو، گسست سیاسی در رژیم صهیونیستی تا حدی شدید شده که جنگ غزه نیز نتوانسته سران این رژیم را متحد کند.

با ورود عملیات طوفان الاقصی به پانزدهمین روز خود و ادامه کسب پیروزی‌های کم نظیر توسط رزمندگان مقاومت در نبرد علیه رژیم صهیونیستی، ارتش اسرائیل که از مقابله با رزمندگان فلسطینی مستاصل شده در اقدامی جنون آمیز مناطق مسکونی، درمانی، مساجد و مکان‌های تجمع آوارگان فلسطینی در غزه را بمباران می‌کند.

وزارت بهداشت فلسطین در تازه ترین آمار، شمار شهدای حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه را تاکنون چهار هزار و ۳۸۵ نفر اعلام کرد که یک هزار و ۷۵۶ نفر از آنها کودک و ۹۷۶ نفر زن هستند.

براساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین، شمار زخمی ها هم به ۱۳ هزار و ۵۶۱ نفر رسیده است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/145439

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی