پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جهت پرس بررسی می‌کند

شاهین‌لو رپر ایرانی نوازنده نا امنی ایران بود

روز گذشته با انهدام سرشبکه گروهک ترروریستی در ایران که 20 سال فعالیت داشت نام یک رپر ایرانی مقیم دانمارک به چشم میخورد که از خانواده منافقین زمان انقلاب بوده است.
منتشر شده در 4 مرداد 1402
در سرویس |

روز گذشته وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای از منهدم کردن دو گروهک تروریستی که در ایران قصد خربکاری و به خاک و خون کشیدن عزا داران سید و سالار شهیدان اباعبدالله حسین (ع) را دارند خبر داد.

در بین اسامی سرشبکه‌های این دو گروهک شاهین زحمتکش با اسم مستعار شاهین لو به دلیل فعالیت در زمینه موسیقی شناخته تر بود.

رسانه

شاهین لو متولد سال 62 در تهران است اما تولد او تولد خاص بود. پدر شاهین به دلیل منافق بودن اواخر سال 61 اعدام می‌گردد و مادر او نیز به دلیل منافق بودن در زندان فرزند خود را به دنیا می‌آورد.

بعد از مدتی شاهین در سن 17 سالگی با خانواده جدید خود به دانمارک مهاجرت میکند. وی در سال دوم دبیرستان به دلیل علاقه نداشت به درس ترک تحصیل می‌کند و وارد کار آزاد می‌شود.

رسانه

او بعد از مدتی وارد یک گروه موسیقی  بنام TM bax می‌شود. این گروه که گروهی ایرانی محسوب می‌شوند در شهر کپنهاگ واقع در دانمارک زندگی می کنند. تی ام بکس در دو بخش جداگانه فعالیت دارند و تمامی اعضای این گروه ایرانی اند و متولد تهرانند به جز علی که متولد کپنهاگ است. هدف این گروه از تشکیل تی ام بکس کسب درآمد و شاد کردن مردم بود و این باور موجب شد تا افراد مختلفی به این بهانه دور هم جمع شوند.

رسانه

وی از این طریق توانست شهرت بسیاری را بدست بیاورد و با گرداندن پیج اینستاگرام خود توانست مخاطبان زیادی را جذب کند. او که حالا به اصطلاح یک رپر ایران و جز سلبریتی‌های ایرانی محسوب میشد از این موقعیت استفاده کرد و شروع به معرفی سایت‌ها و پیج‌های غمار بسیاری به مردم شد.

رسانه

شاهین لو هنوز در پیج فعال خود مردم را به آشوب و ایجاد نا امنی درایران تشویق می‌کند.

در سال 1401 با آغاز شلوغی‌های ایران بعضی افراد برای هدایت مردم گروه های ضد دینی به راه انداختند که با پایان این اتفاقات آن گروه ها هم جمع شد اما شاهین‌لو و تدین طهماسبی، کارمند اسبق وزارت خارجه، فعالیت‌های خود را در فضای مجازی به‌سمت شکل‌دادن شبکه‌هایی برای اقدامات تروریستی جهت‌دهی می‌کردند.

وزارت اطلاعات در اطلاعیه خود از منهدم کردن این گروهک در ایران اعلام کرده: آنچه باعث شد این شبکه ضربه بخورد این بود که از یک بازه‌ای به بعد وارد فاز تروریستی شدند که اولین اقدامشان تلاش برای بمب‌گذاری در مزار حاج قاسم بود. یکی دیگر از عملیات‌هایی که این تیم‌ها می‌خواستند انجام بدهند تلاش برای انفجار مرکز تقویت فشار گاز در ۵۰ کیلومتری یاسوج همزمان با سفر رئیس‌جمهور بود.

در استان‌های مختلف این تیم‌ها دپوی مهمات داشتند. مثلا در تهران بیش از ۸۰ مورد و در فارس بیش از ۱۰۰ مورد دپو انجام داده بودند که کشف و استخراج شدند. این تیم‌ها در کرمان دنبال این بودند که برخی مغازه‌ها را با بمب‌های پرتابی منفجر کنند که بازهم آنجا تحت ضربه رفتند.

کشفیات متعددی مثل ۴۳ بمب آماده انفجار، ۵۵ چاشنی انفجاری، ۲۰ بمب پرتابی، بیش از ۱۰۰ کیلو مواد پیش‌ساز انفجاری از این افراد داشتیم.

با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و رصد دقیق افراد با انهدام این شبکه‌ها آرامش و امنیت در بین عزاداران امام حسین(ع) برقرار شد و دشمن به اهداف شوم خود برای از بین بردن مکتب حسینی به موفقیت نرسید.

اشتراک گذاری :

jahatpress.ir/?p=2180

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

اخبار ویژه