پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جهت پرس بررسی می‌کند؛

رژیم صهیونیستی پشت پرده توهین به محرم و امام حسین

استکبار دشمنی با جریان محرم را در اولویت برنامه هایش قرار داده است که تشکیلات بهاییت در این دشمنی، جلودار افکار شیطانی غرب است.
منتشر شده در 8 مرداد 1402
در سرویس |

هم زمان با فرارسیدن ایام محرم امسال، تحرکاتی از سوی دشمنان برای کم رنگ کردن حضور مردم در مراسمات عزاداری حسینی آغاز شد. با گذری در شبکه های اجتماعی شاهد راه اندازی کمپین هایی تحت عنوان « تحریم محرم»، «سیاه نپوشید»، «نذری ندهید»، «نذری نخورید»، « به حسینیه نروید»، «در هیات‌ها دیده نشوید» در ایام ماه محرم بودیم. کمپین هایی که ردپای رژیم صهیونیستی و جریان ضاله بهاییت در پشت پرده آن با هدف کم رنگ کردن فرهنگ عاشورایی و مبارزه با ظلم مشهود است.

اما علی رغم تلاش های دشمن، عزاداران حسینی در صحنه حاضر شده و مراسمات عزاداری امسال را به شکل باشکوهی برگزار کردند. مردم با حضور در صحنه نقشه دشمنان را نقشه برآب کردند و بار دیگر ثابت کردند، جنس عزای امام حسین (ع) معمولی نیست؛ بلکه نزدیک به ۱۴۰۰ سال است که مسلمانان در عزای سیدالشهدا (ع) عزاداری کرده و همه به عشق امام حسین (ع) است.

مواجهه بهائیت با ماه محرم

بهائیت جریانی است که مبلغان آن سعی می‌کنند طوری مباحث و مطالب را بیان کنند که مردم جبهه نگیرند و مقاومت نکنند. به بیان دیگر؛ وقتی مخاطب مسلمان باشد مطالب خاصی را بیان می‌کنند به همین ترتیب درباره‌ی مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان نیز باید چنین گفت؛ اصولا فرقه‌های نو ظهور کارشان چنین است و سعی می‌کنند خود را در میان ادیان آسمانی جا کنند.

خودشان می‌گویند “روند تبلیغ، تدریجی است” یعنی می‌توانی به راحتی کلاه سر مردم بگذاری و از همان اول دروغ بگویی تا مخالفتی صورت نگیرد و مخاطب جذب شود با هر شیوه و طریقی که شده است. در رابطه با ایّام شهادت سیدالشهداء امام حسین و یاران با وفای حضرت علیهم السلام هم چنین است. در اوایل تبلیغ می‌گویند که حسین بن علی فردی پاک و معصوم بوده و به حق علیه دشمنان انسانیت و دین، خروج کرده است.

امّا فقط کافیست نگاهی به سایت، کانال و گروه‌های تبلیغی بهائیت بیندازیم که متوجه خواهیم شد پیروان این مسلک، ذره‌ای عقیده به امام حسین علیه السلام و شعائر و مراسم عزاداری حضرتش ندارند. همواره با طعنه و کنایه صحبت کردن و مورد تمسخر قرار دادن ایام محرم و حمایت کردن از افراد ضد دین در رسانه‌های فارسی زبان کشورهای غربی (که روزها مشغول جمع آوری دلار و پوندهای آمریکا و انگلستان هستند) هیچ گاه بیان‌گر مدافع بودن بهائیت از مظلومیت سیدالشهداء علیه السلام نمی‌باشد.

با نگاهی به آثار و کتب بهائیت درباره‌ی شخصی به نام «طاهره قره العین» همان کس که در همین ایام در کمتر از 180 سال پیش، مجلس شادی به پا و شیرینی پخش و اظهار سرور می‌کرد و از آن طرف به دلیل افکار پوچ و انحرافی این زن، پیروان جناب شیخ احمد احسائی و کاظم رشتی (همان عده که در سالروز به شهادت رسیدن حضرت اباعبدالحسین علیه السلام مراسم ماتم سرایی به پا می‌کردند و نسبت به این مسئله به حق تعصب داشتند) با او مخالفت کرده و کنارش گذاشتند.

ایشان همان کسی است که بهائیان به او می‌نازند و افتخار می‌کنند که الگوی زنان فمنیست و مدافع حقوق زنان بوده است! به راستی این زن مایه‌ی تفاخر این مسلک است همانند کسانی که در مقابل امام زمان خود ایستادند و جنگ جمل را به راه انداختند.

ایام تسعه (نه گانه) بهائیت را هم به این ستیز و عداوت فرقه بهائیت با شعائر حسینی علیه السلام بیفزاییم که تا همین چند سال گذشته به مناسبت ایام میلاد باب و میلاد بهاءالله در روز اول و دوم محرم، مراسم شادی و جشن به پا می‌کردند ولی بنابر دستور تشکیلاتی از طرف بیت العدل آن هم در اسرائیل، تاریخ قمری به تاریخ میلادی تغییر یافت تا حکومت‌های اسلامی نسبت به این کارهای ضد انسانی بهائیت، عکس العمل نشان ندهند!

روند تدریجی تبلیغ در بهائیت، فعالیت‌های منادیان امر شیطانی بهائی در فضای حقیقی و مجازی و دفاعشان از معاندین دین اسلام، شرکت طاهره قره العین در سپاه یزیدیان و ایام تسعه بهائیت و ده‌ها مورد دیگر از جمله نشانه‌هایی است که بیان می‌کند فرقه‌ی بهائیت، شمشیر را از رو بر ضد ادیان ابراهیمی از جمله دین مبین اسلام و مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام بسته است.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/2046

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی