پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آیین افتتاح متمرکز پروژه‌های آب و برق و فاضلاب استان گلستان رئیسی:

رئیس جمهور تسریع در تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام را نیازمند انگیزه، حرکت و تلاش جهادی دانست و اظهار داشت: به طور کلی به سامان رساندن طرح‌های نیمه‌تمام جزو اولویت‌های کاری دولت بوده و دولت در این زمینه مصمم است.

منتشر شده در 30 آذر 1402
در سرویس

سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز پنجشنبه در آیین «افتتاح متمرکز پروژه‌های آبرسانی، برق‌رسانی و فاضلاب» استان گلستان که در ادامه برنامه‌های سفر دوم دولت مردمی به این استان انجام شد، با قدردانی از همه دست‌اندرکاران چنین طرح‌هایی که با کار جهادی در ۲ سال گذشته این پروژها را حتی سریع‌تر از زمان مقرر تکمیل کردند، تصریح کرد: برای مجموع ۲۹ طرحی که بهره‌برداری از آنها در این مراسم آغاز شد، حدود ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب گنبدکاووس که حدود ۳۰ سال به طول انجامیده می‌توانست خیلی سریع‌تر به سرانجام برسد، افزود: یکی دیگر از طرح‌های مهم منطقه زهکشی و تکمیل ۲ سد در حال احداث است که باید در راستای مدیریت و مهار تنش‌های آبی در اولویت اجرا و تکمیل قرار گیرد.

رئیسی تسریع در تکمیل این طرح‌ها را نیازمند انگیزه، حرکت و تلاش جهادی دانست و اظهار کرد: به طور کلی به سامان رساندن طرح‌های نیمه‌تمام جزو اولویت‌های کاری دولت بوده و دولت در این زمینه مصمم است. نمی‌شود طرح‌هایی که بخش عمده عملیات اجرایی آنها انجام شده و تکمیل آنها گاها تا ۳۰ سال زمان برده است، به همین شکل جلوی چشم مردم نیمه‌کاره بمانند.

رئیس جمهور از همه دست‌اندرکاران مرتبط با طرح‌های نیمه‌تمام خواست که با تلاش جهادی تکمیل این طرح‌ها را دنبال کنند و گفت: در استان گلستان که در کنار ظرفیت‌های کشاورزی، از لحاظ صنعتی نیز از استان‌های مهم و فعال است، باید تکمیل طرح‌های مربوط به زهکشی و جداسازی برق خانگی و صنایع با جدیت بیشتری دنبال شود تا به خصوص در سال جاری که سال رشد و رونق تولید است، صنایع از ناحیه کمبود یا قطع برق آسیب نبینند.

رئیسی با اشاره به اهمیت همراهی و همکاری مردم با برنامه‌ها و اقدامات دولت، تاکید کرد که در جمهوری اسلامی از همکاری مردم در سطحی مطلوب بهره‌مند هستیم.

منبع : ایسنا
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/151982

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی