پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

درخواست جمعی از نمایندگان مجلس برای رسیدگی خارج از نوبت به لایحه عفاف و حجاب

نایب‌رئیس کمیسیون قضائی مجلس از تصمیم جمعی از نمایندگان مجلس برای درخواست رسیدگی خارج از نوبت به لایحه عفاف و حجاب در صحن پارلمان خبر داد.
منتشر شده در 2 مرداد 1402
در سرویس

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش کمینایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از برنامه نمایندگان برای درخواست رسیدگی خارج از نوبت به لایحه عفاف و حجاب در صحن مجلس خبر داد سیون قضایی مجلس درباره لایحه عفاف و حجاب در حال ویرایش نهایی است تا برای بررسی در صحن مجلس به هیأت‌رئیسه ارسال شود.

وی افزود: بنا داریم تا طبق ماده ۱۰۰ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی خارج از نوبت به لایحه عفاف و حجاب امضا جمع کنیم.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس اظهار کرد: طبق ماده ۱۰۰ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هرگاه حداقل ۵۰ تن از نمایندگان درخواست رسیدگی خارج از نوبت به طرح یا لایحه‌ای را مطرح کنند، در صورت تصویب در صحن مجلس، طرح یا لایحه مورد نظر خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

نوروزی خاطرنشان کرد: در مصوبه مربوط به لایحه عفاف و حجاب، جرم‌انگاری‌ها درباره بی‌عفتی کشف حجاب، بدحجابی و غیره صورت گرفته و این لایحه به مصوبه جامع تبدیل شده است.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/2292

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه