پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

خبر شوکه‌کننده درباره پیام‌رسان‌های داخلی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ثبت بیش از ۱۲ میلیون پیام صوتی و تصویری در پیام‌رسان‌های داخلی در ایام حج امسال خبر داد.
منتشر شده در 7 شهریور 1402
در سرویس

عیسی زارع‌پور صبح سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان قزوین اظهار کرد: مجموعه تیم مدیریتی دولت شبانه‌روز در تلاش‌اند که مشکلات را حل کنند و مسیر رشد و پیشرفت را فراهم کنند.

وی ادامه داد: استان قزوین در برخی شاخص‌ها رتبه‌های بسیار بالایی دارد، برای مثال در بحث مسکن در رتبه دوم قرار دارد، همچنین شاخص‌هایی از قبیل بیکاری نشان می‌دهد که مجموعه مدیریتی استان پای‌کار هستند و مسیر رشد و پیشرفت استان با سرعت طی می‌شود.

زارع‌پور عنوان کرد: در وزارت ارتباطات نیز تیمی گلچین شده از متخصصان دانشگاه‌های شریف، امیرکبیر و علم و صنعت پای‌کارند و اتفاقات خیلی خوبی رخ داده و دستاوردهای زیادی داشته‌ایم، برای مثال سال گذشته پیام‌رسان‌های داخلی امکان تماس صوتی و تصویری نداشتند، اکنون نه تنها این امکان را دارند بلکه بخش قابل توجهی از نیازهای مردم از طریق پیام‌رسان‌های داخلی برطرف می‌شود.

وی بیان کرد: در ۵۰ روز ایام حج حدود ۱۲ و نیم پیام صوتی و تصویری در پیام‌رسان‌های داخلی با رضایتمندی بالای ۷۵ درصد از ایران به عربستان و بالعکس انجام شد، ایتا در سال گذشته ۳ میلیون کاربر فعال ماهانه داشت، در حالی که امروز ۲۵ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و نیازهای مردم به دست جوانان این مرز و بوم برطرف شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: در بسیاری از حوزه‌ها کارهای بزرگی انجام شده است، در بحث سالم‌سازی فضای مجازی کارهای بسیار بزرگی در سطح شبکه انجام شده و متناسب با توسعه زیرساخت‌های شبکه هر کاری که از دست ما بر می‌آید انجام داده‌ایم که مردم حداکثر استفاده را از فضای مجازی ببرند و حداقل مواجهه را با فضای نامناسب داشته باشند.

اشتراک گذاری :

jahatpress.ir/?p=511

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

اخبار ویژه