پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نظامیان یگان موسوم به «مستعربین» ارتش اسرائیل سه جوان فلسطینی را که در یورش به اردوگاه جنین زخمی شده بودند، روی تخت بیمارستان ابن سینا شهر جنین در کرانه باختری ترور کردند.

منتشر شده در 10 بهمن 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ زهرا لایق حقیقی؛ صبح امروز 10 بهمن ماه در شهر جنین در منطقه کرانه‌ی باختری تعدادی از نیرو‌های اسرائیلی با لباس مبدل به یک بیمارستان حمله کردند و فقط سه جوان فلسطینی را به شهادت رساندند.

کتائب القسام شاخه نظامی جنبش حماس در جنین، امروز طی بیانیه‌ای شهادت این سه مبارز فلسطینی را تسلیت گفت و تایید کرد که نیروهای «یگان مستعربین» رژیم صهیونیستی با حمله به بیمارستان سینا در جنین، این رزمندگان فلسطینی را ترور کردند.

بر اساس تصاویر منتشر شده، دست‌کم ۱۰ نیروی اسرائیلی با لباس پزشک و پرستار و مردم عادی به بیمارستان نفوذ کردند و سه نیروی مقاومت فلسطین را ترور کردند.

بر اساس این گزارش، باسل الغزاوی که از سه ماه پیش به دلیل جراحت در بیمارستان ابن‌سینا بستری بود به همراه برادر بزرگش محمد و دوستش محمد جلامنه بامداد امروز بر روی تخت بیمارستان ترور شد.

به نوشته رسانه‌های فلسطینی، باسل الغزاوی به دلیل انفجار در داخل یک قبرستان در جنین در تاریخ ۲۰۲۳/۱۰/۲۵ در بیمارستان ابن‌سینا بستری شده بود.

حضور بن گویر، وزیر امنیت ملی رژیم صهیونیستی در کنار تیم تروریستی که شهدا را در بیمارستان ابن سینای جنین ترور کرد

بعد از پایان عملیات، اسرائیل عکسی را منتشر کرد که در آن بن گویر، وزیر امنیت ملی رژیم صهیونیستی، برای تشکر و روحیه دادن به سربازان این عملیات در کنار آنها قرار گرفته است.

واکنش اهل رسانه به این چه بود؟

این اتفاق تروریستی که باعث شهید شدن سه تن از نیروهای جوان مقاومت شد در بین فعالان فضای مجازی با عنوان جلادان رژیم اشغالگر مطرح شد و از قساوت قلب این رژیم سخن به میان آوردند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/157363

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی