پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

توماج صالحی درس عبرت ضد انقلاب‌ها

آزادی توماج صالحی در 25 آبان مسائل مختلفی از شکست تجمعات براندازی در آبان امسال و اینکه وی بابت چه اطلاعاتی آزاد شده است را به همراه دارد و اینکه ضدانقلاب می‌داند که دیگر خواب خوش نخواهد داشت.
منتشر شده در 29 آبان 1402
در سرویس

وقتی یک لات و خیابانگرد با موسیقی و ترانه‌های سخیف مورد توجه ضدانقلاب قرار گرفت، می‌شد این روزها را پیش‌بینی کرد. روزهایی که یک عنصر بی‌خبر از همه‌جا مست سوت و کف و تشویق‌های دروغین شده و حالا در بامداد خمار، بدون اعتبار و آبرو، چیزی بیشتر از یک مهره سوخته نیست.

توماج صالحی درس عبرت ضد انقلاب‌ها

حالا توماج به نقطه‌ای رسیده است که:

الف_ به دلیل بازداشت طولانی و آزادی رازآلود تا سالها مورد اعتماد ضدانقلاب نخواهد بود چرا که مشخص نیست طی چه روندی آزاد شده و چه همکاری‌هایی با سیستم اطلاعاتی ایران داشته است.

ب_توماج به فاصله اندکی از سالگرد اغتشاش ۲۵آبان۹۶ آزاد شد. این یعنی ضدانقلاب حتی در این تاریخ هم نتوانسته یک تجمع دو یا سه نفره به راه بیندازد و در نتیجه شرایط کاملا در اختیار جمهوری اسلامی است.

ج_ اعترافات توماج گنج ارزشمندی است که در اختیار دستگاه‌های اطلاعاتی قرار دارد و می‌تواند در هر لحظه مورد استفاده قرار گیرد. حالا سایر عناصر ضدانقلاب مقیم داخل نیز باید متوجه باشند که اگر دست از پا خطا کنند، گنجینه اطلاعات آنها نیز به سادگی قابل ثبت و ضبط توسط نهاد‌های حاکمیتی و امنیتی است.

توماج صالحی درس عبرت ضد انقلاب‌ها

اشتراک گذاری :

jahatpress.ir/?p=147933

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

اخبار ویژه