پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

نیویورک تایمز:

به صورت پنهانی تهاجم زمینی اسرائیل به غزه آغاز شده است

نیویورک تایمز مدعی شد پس از عملیات هوایی که منجر به کشته شدن هزاران فلسطینی شد، ظاهرا اسرائیل یک حمله زمینی را آغاز کرده است اما ساعت ها طول کشیده تا ناظران خارجی متوجه شوند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.
منتشر شده در 9 آبان 1402
در سرویس

نیویورک تایمز نوشت: هنگامی که نیروهای زمینی اسرائیل به طور دسته جمعی به سمت نوار غزه پیشروی کردند، آنها این کار را به قدری مخفیانه انجام دادند که ساعت ها بعد جهان متوجه شد چه اتفاقی افتاده است!

حازم قاسم، سخنگوی جنبش حماس نیز در اظهاراتی گفت که نیروهای صهیونیستی تانک‌های خود را وارد مناطقی کرد که هیچ چیزی در آن وجود ندارد.

وی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی تحرکات زمینی خود را آغاز کرده و به‌طور عملی یک عملیات زمینی آغاز شده است اما رژیم صهیونیستی به دلیل برخی ملاحظات ویژه نمی‌خواهد آن را علنی کند.

حازم قاسم افزود: رژیم صهیونیستی در برخی محورها و مناطق زراعی و مناطقی که قبل از بمباران مسکونی بود، وارد شده است. این رژیم وارد مناطق کم اهمیت و بمباران شده می‌شود و هیچ دستاورد نظامی در آن‌ها ندارد.

سخنگوی حماس تاکید کرد: کسی که در ضربه اول طوفان الاقصی دشمن را غافلگیر کرد، اکنون نیز غافلگیری‌های زیادی دارد و گردان‌های قسام در آمادگی کامل است.

بر اساس این گزارش، گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس همزمان با نبردهای امروز خود با ارتش رژیم صهیونیستی در چند محور در مرز نوار غزه، تصاویری از غافلگیر کردن نظامیان صهیونیست را منتشر کرد.

گردان های القسام ظهر امروز سه شنبه تصاویری از نبرد خود با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را که به غرب منطقه “ایرز” در روز یکشنبه یورش برده بودند، منتشر کرد.

این تصاویر همزمان با نبرد کنونی مقاومت فلسطین با ارتش رژیم صهیونیستی در چند محور در نوار مرزی باریکه غزه منتشر شده است.

گردان های القسام بعد از ظهر امروز یک تانک رژیم صهیونیستی را که به شرق محله الزیتون غزه یورش برده بود، با راکت “الیاسین ۱۰۵” هدف قرار داده و منهدم کردند.

این مبارزان همچنین با ایجاد کمین بر سر راه یک یگان از نظامیان رژیم صهیونیستی در منطقه بیت حانون، آنها را هدف قرار داده و چند نفر را کشته و زخمی کردند و یک خودروی نظامی و یک بلدوزر را منهدم کردند.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/146410

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه