پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ما زنان پیشران انقلاب اسلامی به پشتوانه مادران دلسوز وطن، زنان متخصص، خانواده صبور و مقاوم شهدا و دختران جوان، از تمامی آحاد ملت شریف ایران عزیز می خواهیم که در این گذر حساس و سرنوشت‌ساز تاریخ کشور، در جهت افزایش مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات پیش رو قدم برداشته و نقش آفرینی کنند.

منتشر شده در 29 خرداد 1403
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ بیانیه تنی چند از بانوان فعال سیاسی-اجتماعی در مورد درخواست اجماع کاندیداهای جبهه انقلاب

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران؛ نامزدهای محترم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: «مَن سَمِعَ رَجُلاً یُنادی یا لَلمُسلِمین…»
« امام (رضوان الله علیه) در یک جایی گفتند که دخالت در سیاست و در مقدّرات اساسی کشور وظیفه‌ی زنان و تکلیف زنان است؛ (..) یعنی واجب کردند که زنها بایستی در مقدّرات کشور و وظایف اساسی کشور دخالت کنند و وارد بشوند، (…) یعنی در این زمینه‌ها بین زن و مرد هیچ تفاوتی وجود ندارد.
در پرداختن به امور جامعه: مَن اَصبَحَ و لَم یَهتَمَّ بِاُمورِ المُسلِمینَ فَلَیسَ بِمُسلِم؛ اینکه فرمودند «لَیسَ‌ بِمُسلِم»، یعنی چه زن باشد، چه مرد باشد. شما صبح که می‌کنید، زن خانه‌دارید، زن کارمندید، زن شاغلید، زن صنعتگرید، هر کاری می‌کنید، باید به فکر جامعه باشید؛ یعنی اهتمام داشته باشید که جامعه در چه وضعی است.» (06/10/1402-دیدار با اقشار مختلف بانوان)
بی شک اقتدار و عزت بین المللی جمهوری اسلامی ایران که نتیجه ارشادات و زعامت مدبرانه مقام عظمای ولایت است، برخاسته از قلب و دل تک تک ایرانیانی است که دل در گرو خاک وطن دارند و برای اعتلای آن در هر موقعیتی که باشند از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.
مردم ایران اسلامی جزء وفادارترین و نجیب‌ترین مردمانند که بارها در صحنه‌های سخت روزگار نشان دادند پای وطن دوستی و حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی محکم و استوار ایستاده‌اند. مردمی که مهم‌ترین پشتوانه و سرمایه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و دست‌پرورده مادرانی که معنای بلند الگوی سوم زن را عینیت بخشیدند. الگویی که زن را در مرکز می‌بیند، نه در حاشیه.
و اما امروز در آستانه انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری که با شهادت شهید جمهور در حال برگزاری است، نقش زنان و مادران ایران اسلامی مهم‌تر از قبل در جهت تکمیل حماسه حضور و شکوه مشارکت، «میدان داری» ‌است.
فلذا ما زنان پیشران انقلاب اسلامی به پشتوانه مادران دلسوز وطن، زنان متخصص، خانواده صبور و مقاوم شهدا و دختران جوان، از تمامی آحاد ملت شریف ایران عزیز می خواهیم که در این گذر حساس و سرنوشت‌ساز تاریخ کشور، در جهت افزایش مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات پیش رو قدم برداشته و نقش آفرینی کنند.
ضمن تقدیر از تکلیف مداری نامزدهای محترم، رعایت اخلاق انتخاباتی و موازین انصاف را در عرصه رقابت، از ایشان انتظار داریم.
همچنین همه نامزدهای محترم جبهه انقلاب را دعوت به وحدت و همدلی و یکپارچگی می نمائیم تا آحاد مردم ولایتمدار و انقلابی حول اجماع جبهه انقلاب، مشارکت حداکثری خویش را رقم بزنند.
امید آنکه انتخابات پیش رو(8 تیرماه) مکمل حماسه بدرقه شهیدان پرواز اردیبهشت باشد.

والعاقبه للمتقین
زنان پیشران انقلاب اسلامی

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/173485

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی