پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیانیه‌ای اعلام کرد: جنایت هولناک رژیم اشغالگر قدس در بمباران بیمارستان المعمدانی، فجایع قانا و صبرا و شتیلا را در ابعادی بسیار گسترده‌تر در افکار عمومی جهانیان زنده کرد و چهره دیگری از ماهیت جنایتکار این رژیم جعلی را به نمایش گذاشت.

منتشر شده در 27 مهر 1402
در سرویس

محمدباقر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه‌ای، جنایت هولناک رژیم غاصب صهیونیستی در بمباران بیمارستان المعمدانی را محکوم کرد.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ

جنایت هولناک رژیم اشغالگر قدس در بمباران بیمارستان المعمدانی، فجایع قانا و صبرا و شتیلا را در ابعادی بسیار گسترده‌تر در افکار عمومی جهانیان زنده کرد و چهره دیگری از ماهیت جنایتکار این رژیم جعلی را به نمایش گذاشت.

آنگاه که گنبد به اصطلاح آهنین اشغالگران با فداکاری، ابتکار و سرعت عمل مجاهدان قهرمان فلسطین در حماسه «طوفان الاقصی» فروریخت و هیمنه پوشالی آن رژیم خون‌آشام نابود شد، زبونانه و دیوانه‌وار به بمباران مراکز مسکونی و در آخرین جنایت خود بمباران بیمارستان غزه و کشتار زنان وکودکان و مجروحان و بیماران بی‌پناه روی آورده است.

صحنه‌های تکان‌دهنده این جنایت فجیع، تابلوی واقعی رنج و درد و مصائب مردم مظلوم فلسطین در طول بیش از ۷ دهه اشغال و ویرانگری این رژیم خونریز است.

بی‌گمان «طوفان الاقصی» آغاز پایان اشغالگری و طلیعه اضمحلال این رژیم است و خون‌بهای شهیدان مظلوم غزه، جز آزادی قدس شریف نخواهد بود.

وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ

محمدباقر ذوالقدر

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/145144

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی