پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از برقراری ۱۶ پرواز فوق العاده به شهرهای ایلام، کرمانشاه و اهواز خبر داد و گفت:۶۰ درصد پروازهای اربعین فروخته شده است.

منتشر شده در 3 شهریور 1402
در سرویس

حسام قربانعلی با یادآوری این‌که تا امروز حدود 60 درصد پروازهای اربعین ایران ایر فروخته شده است،‌اظهار کرد:‌ همچنان نسبت به تخصیص ظرفیت پروازهای اربعین 1402 در وبسایت ایرلاین ملی به‌صورت روزانه اقدام می‌شود.

وی با اشاره به این‌که از 27 مرداد تا امروز حدود 6000 مسافر در مسیر تهران-نجف-تهران جابجا شده‌اند، افزود:‌دیروز 13 پرواز فوق‌العاده از فرودگاه امام برنامه‌ریزی شد که شامل 6500 صندلی به ‌صورت رفت و برگشت بود.

وی یادآور شد: تاخیر چندانی در پروازها نداشته‌ایم و عملیات جابجایی زائران به‌صورت آرام انجام می‌شود. از مبدا اصفهان نیز پرواز اربعین انجام شده و از شیراز و زنجان نیز پرواز اربعین انجام خواهد شد.

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: همچنین برای تعداد قابل توجهی پرواز فوق‌العاده تهران-اهواز، مشهد-اهواز و شیراز-اهواز برای زائرانی که می‌خواهند به‌صورت زمینی از مرزهای جنوب غربی وارد عراق شوند، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

قربانعلی گفت: برای مرزهای غربی از کرمانشاه و ایلام نیز هفته گذشته پروازهای فوق‌العاده برقرار شد. در مجموع 16 پرواز به این سه شهر انجام شده که سهم ایلام 6 پرواز، کرمانشاه 5 پرواز و اهواز نیز 5 پرواز بوده است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/624

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی