پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قطر با شایستگی قهرمان شد

سرمربی کروات پیشین تیم ملی عمان عقیده دارد ایران در جام ملت‌ها خوب ظاهر شد و قطر در پایان با شایستگی قهرمانی در این رقابت‌ها را به دست آورد.

منتشر شده در 25 بهمن 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران درباره اتمام کارش در عمان گفت: قرارداد من ۱۰ بهمن به پایان رسید و بر سر ادامه همکاری به توافق نرسیدیم. اکنون جذب چالش‌های جدید شده‌ام. در ۱۰ روز آینده تصمیم خواهم گرفت که چه تیمی را انتخاب کنم.

او در ارزیابی از جام ملت‌های آسیا و صعود اردن و قطر به فینال و در نهایت قهرمانی مدافع عنوان قهرمانی گفت: هیچ‌کس انتظار نداشت اردن به فینال برسد و فکر می‌کنم خیلی‌ها تصور نمی‌کردند که قطر هم به فینال برسد. تیم‌های برتر جام ملت‌های آسیا ژاپن، ایران و کره جنوبی بودند. از عربستان و استرالیا نیز انتظار زیادی می‌رفت و بنابراین هیچ‌کس انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشت. با بیش از ۲۰ سال حضور در اینجا، می‌توانم بگویم این بزرگترین شگفتی در تاریخ جام ملت‌های آسیا بود. وقتی همه چیز در نظر گرفته شود به این نتیجه می‌رسیم که قطر به شایستگی این جام را به دست آورد. باید اشاره کنم که فوتبال آسیا در حال رشد است. همه تیم‌ها کیفیت خاصی دارند. تیم‌ها ممکن است در سطح بالایی نباشد اما با سازماندهی و آمادگی خوب می‌توانند تقریباً هر تیمی را شگفت‌زده کنند.

برانکو درباره عملکرد پتر شگرت در تیم ملی تاجیکستان به novilist گفت: ما از سال ۲۰۰۷ همدیگر را می‌شناسیم. پتر سال‌ها در آسیا بوده و تجربه زیادی دارد و با تاجیکستان کار بزرگی انجام داده است. تیم او در طول مسابقات بسیار خوب بود. در مرحله یک چهارم نهایی، آنها به اردن روی یک گل به خودی تصادفی باختند و آن بازی می‌توانست با برتری تاجیکستان به پایان برسد. عملکرد تاجیکستان یک شگفتی بزرگ بود.

منبع : ایسنا
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/159790

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی