پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از بازداشت سرشبکه‌ها و عناصر وابسته به گروهک ضدانقلاب در شهرستان‌های این استان خبر داد.

منتشر شده در 25 شهریور 1402
در سرویس

مهدی رمضانی از بازداشت عده‌ای از عوامل وابسته به تروریست‌های تجزیه‌طلب در شهرهای مریوان و بانه خبر داد و اظهار داشت: این مزدوران ضدانقلاب صبح امروز به قصد ایجاد آشوب و تهیه خوراک رسانه‌ای برای تجزیه‌طلبان در ساعات ابتدایی صبح اقدام به تهیه فیلم و عکس از مغازه‌ها و اماکن تجاری و صنعتی کرده بودند که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: این افراد مربوط به عناصر مربوط به گروهک‌های ضدانقلاب بوده که به صورت پراکنده در شهرستان‌ها دنبال ایجاد ناامنی بودند که توسط دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی استان کردستان بازداشت شدند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: این گروهک‌های ترویستی دنبال عملیات و ایجاد ناامنی در سطح استان بودند که خوشبختانه با بازداشت سرشبکه‌ها و عناصر وابسته آنان، همه توطئه‌ها و نقشه‌ها خنثی و شاهد هیچ‌گونه اقدامی نبودیم.

رمضانی با بیان اینکه امنیت پایدار در سطح استان پایدار و هیچ گونه مشکلی نداریم، گفت: از این عوامل وابسته به تروریست‌ها تعداد قابل توجهی سلاح و مهمات کشف و ضبط شده است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/140477

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی