پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

زیر بارش رحمت الهی ،

اهالی شهرری علیه جنایات صهیونیست‌ها به پاخاستند

تجمع بی نظیر شهروندان ری در محکومیت جنایات رژیم کودک کش اسرائیل و دفاع از ملت مظلوم فلسطین در هوای بارانی در میدان اصلی شهرری برگزار شد.
منتشر شده در 11 آبان 1402
در سرویس

در این تجمع مردمی که از ساعت ۱۸:۳۰ امروز پنجشنبه (۱۱ آبان ماه ۱۴۰۲) در میدان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) آغاز شد، طیف های مختلف اقشار مردم از زن و مرد و پیر و جوان تا مسئولان لشکری و کشوری در زیر بارش رحمت الهی باران به خیابان آمده و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه، جنایات وحشیانه و کودک کشی رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
اهالی شهرری علیه جنایات صهیونیست‌ها به پاخاستنداقشار مختلف مردم در هوای بارانی با در دست داشتن پارچه نوشته، پرچم جمهوری اسلامی ایران و پرچم فلسطین با حضور در میدان شهرری با شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا ، جنایات وحشیانه صهیونیست ها در غزه را محکوم کردند. ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، ملت ما بیدار است از اسرائیل بی زار است، یا ایها المسلمون، اتحدوا، اتحدوا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق، ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده ایم، حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست، نه سازش نه تسلیم نبرد با اسرائیل و می جنگیم می جنگیم، سازش نمی پذیریم، از جمله شعارهای تجمع کنندگان است.
اهالی شهرری علیه جنایات صهیونیست‌ها به پاخاستنددرحالی جنایات گسترده و مستمر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه وارد بیست و هفتمین روز خود شده است که سران نظامی و سیاسی این رژیم به تلفات خود در نبرد زمینی با مقاومت فلسطین و بهای سنگین آن اعتراف و سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده است که از آغاز جنگ در غزه تاکنون ۳۳۱ نظامی ارتش این رژیم به هلاکت رسیده‌اند.

وزارت بهداشت غزه امروز (پنج‌شنبه) اعلام کرد که شمار شهدای ۲۷ روز تجاوز رژیم صهیونیستی به این باریکه به بیش از هشت هزار و ۷۰۰ نفر افزایش یافته است.
اهالی شهرری علیه جنایات صهیونیست‌ها به پاخاستند

در همین رابطه سخنگوی وزارت بهداشت غزه نیز گفت: اسرائیلی‌ها نه تنها سیستم بهداشتی را تخریب کردند، رسیدن تجهیزات پزشکی و سوخت را هم متوقف و هزاران مجروح را از درمان محروم کردند. این امر باعث شد مجتمع پزشکی شفا به زایشگاه الحلو منتقل شود تا مجروحان را در آنجا اسکان دهند.

به گزارش ایرنا ، نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع تل آویو آغاز کردند. رژیم صهیونیستی برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است. حمایت غرب از رژیم اسرائیل به بهانه دفاع از خود، در عمل چراغ سبز و مجوزی برای این رژیم در ادامه کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان فلسطینی است.

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/146676

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی