پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

صفی الدین:

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان گفت: بعد از عملیات موفق طوفان الأقصى، رژیم صهیونیستی به لحاظ نظامی و اطلاعاتی کاملا از هم پاشید.

منتشر شده در 9 آبان 1402
در سرویس

سید «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان در دیدار هیئت رسانه‌ای ایران متشکل از برخی مدیران رسانه‌ای و چند برگزیده جشنواره مطبوعات با تاکید بر اینکه شکست قطعی رژیم صهیونیستی در حمله زمینی به غزه، گفت: خبر قطعی و اطلاعات دقیق میدانی ما می‌گوید که بعد از عملیات موفق طوفان الأقصى، رژیم صهیونیستی به لحاظ نظامی و اطلاعاتی کاملا از هم پاشید.

وی با بیان اینکه حزب الله لبنان هم از عملیات فلسطینی ها اطلاع نداشت و این عملیات را از رسانه ها شنیده است، گفت که این عملیات کاملا فلسطینی بود و حزب الله لبنان از اینکه حماس چنین توانایی اطلاعاتی بالایی دارد خرسند است.

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان گفت: خبر قطعی داریم که امریکا و برخی کشورهای غربی سرویس های اطلاعاتی پیجیده و گسترده ای در غزه دارند اما همه این سرویس ها مغلوب حماس شدند؛ می‌گویند حزب الله چرا اطلاع نداشته است ما به برادران مجاهد خود به دلیل چنین قدرت بالایی در اجرایی پیچیده یک عملیات افتخار می کنیم.

صفی الدین با بیان اینکه، از بعد عملیات حماس، کار میدانی، اطلاعاتی و سازمانی در سرزمین های اشغالی در اختیار آمریکایی‌هاست، گفت: آمریکا امروز در وسط میدان کشتار مردم بیگانه، زنان و کودکان فلسطینی است.

وی درباره واکنش حزب الله نیز گفت: ما همان ابتدا گفتم که در این جنگ هستیم اما اینکه واکنش ها در چه سطحی و چه کیفیتی و چه زمانی خواهد بود را نمی گوییم چون اساسا راهبرد ما وعده دادن و گفتن نیست ما هر زمان لازم بدانیم عمل می‌کنیم و نمی گوییم.

صفی الدین درباره برخی ادعاها مبنی بر اقدام نظامی رژیم صهیونیستی علیه ایران، تصریح کرد: ابتدا بهتر است جنگ فعلی را تمام کنند و بعد از جنگ ببنید چه وضعی دارد و سپس درباره ایران صحبت کنند؛ رژیم صهیونیستی از باتلاق غزه سالم بیرون نخواهد آمد.

وی درباره فرسایشی شدن جنگ و حمله رژیم صهیونیستی به غزه هم گفت: طولانی شدن جنگ به نفع ماست؛ برادران مجاهد ما و جبهه مقاومت برای هر شرایطی آماده هستند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/146478

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی