پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سخنگوی اعتماد ملی:

سخنگوی حزب اعتماد ملی، ضمن اشاره به احراز صلاحیت 2 تن از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، گفت: ما در تهران، از لیست آقای مطهری حمایت خواهیم کرد.

منتشر شده در 26 بهمن 1402
در سرویس
محمدصادق جوادی حصار، سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان حمایت این حزب از لیست با محوریت علی مطهری، گفت: در تهران، بنای ما بر آن است که از لیستی که آقای مطهری در حال آماده کرده آن هستند، حمایت کنیم. این لیست، با محوریت آقای مطهری می‌باشد و ایشان سرلیست آن هستند.وی ادامه داد: در شهرستان‌ها نیز ما در حال جمع‌بندی هستیم و حدود 6 تا 7 نفر از مرتبطین با حزب و اعضای قدیمی و جدید احراز صلاحیت شده‌اند، که از آن‌ها حمایت می‌نماییم. همچنین، اصلاح‌طلبانی که به عنوان یک نامزد اصلاح‌طلب در انتخابات حضور دارند و دارای رأی‌آوری نیز می‌باشند، و یا افراد مستقل رأی‌آوری که تمایل داشته باشند از آن‌ها حمایت کنیم یا در لیست با محوریت آقای مطهری در سراسر کشور قرار دهیم، حمایت خواهیم کرد.سخنگوی حزب اعتماد ملی بیان کرد: اگر آقای مطهری در شهرستان‌ها نیز لیست بدهند، از آن لیست حمایت می‌کنیم؛ اگر نه، نیروهای خودمان و نیروهای اصلاح‌طلبی که در حوزۀ انتخابی‌شان رأی آوری نسبی داشته باشند، مورد حمایت ما قرار خواهند گرفت.
جوادی حصار تصریح کرد: اکنون، در حال آخرین بررسی‌ها در این خصوص هستیم؛ به همین دلیل، فعلاً تعداد را بصورت قطعی نمی‌توانیم اعلام نماییم.وی در ادامه با بیان این نکته که چهار حزب کارگزاران سازندگی، اعتماد ملی، ندای ایرانیان و اعتدال و توسعه در ائتلاف مذکور حضور دارند، گفت: از شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، تا کنون 2 نفر احراز صلاحیت شده و در انتخابات حضور دارند، که یکی از آن‌ها آقای رضا امیدوار تجریشی است.سخنگوی حزب اعتماد ملی در پایان در توضیح موضع این حزب، در خصوص بیانیۀ امضا شده توسط 110 فعال اصلاح‌طلب برای شرکت روزنه‌گشا در انتخابات، بیان کرد: در میان امضاء کنندگان بیانیۀ مذکور، آقای الیاس حضرتی و اسماعیل گرامی‌مقدم به عنوان رئیس و نائب رئیس حزب و آقای مازیار بالایی، به عنوان نمایندۀ ما در شورای اصلاح‌طلبان، حضور داشتند؛ به عبارتی، سه نفر از اعضای شورای مرکزی و دفتر سیاسی حزب، بیانیه را امضاء کرده‌اند. به همین دلیل، موضع ما نسبت به آن، جانبدارانه خواهد بود و از مواضع بیانیه، حمایت می‌کنیم.
جوادی حصار ادامه داد: ما، پیش از این نیز اعلام کرده بودیم که اگر در جایی روزنه‌ای برای مشارکت در انتخابات و حمایت از حقوق نامزدهایی که احراز صلاحیت شده‌اند، در عرصۀ عمومی وجود داشته باشد ، از آن استفاده خواهیم کرد.
منبع : فارس
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/159896

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی