پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

امیر صباحی‌فرد:

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه در بالاترین سطح از آمادگی بازدارندگی دفاعی هستیم، گفت: جنگ‌طلب نیستیم، ولی به دشمن اجازه تهدید و تعدی نخواهیم داد.

منتشر شده در 11 دی 1402
در سرویس

امیر علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه مراسم معارفه رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو، گفت: معنویت و اعتقادات مذهبی نقش مهمی در پیشبرد اهداف رزمی و دفاعی کارکنان دارد و محور و اساس رشد کارکنان و خانواده‌هایشان برنامه‌های معنویت‌محور است.

وی افزود: در حال جنگ‌ ترکیبی با دشمنان هستیم و این جنگ ابعاد مختلفی مانند جنگ سخت، جنگ اقتصادی، جنگ فرهنگی و جنگ سیاسی دارد. دشمن امروز در همه این ابعاد در حال فعالیت است و اگر در زمینه جنگ‌ سخت به میدان نمی‌آید، به این معناست که در جنگ‌ سخت به نتیجه نخواهد رسید.

فرمانده نیروی پدافند هوایی با اشاره به این موضوع که امروزه تمرکز دشمنان در جنگ نرم بر روی تهاجم فرهنگی از طریق فضای مجازی است، افزود: دشمن در جنگ نرم سعی دارد بر روی ذهن خانواده‌ها و جوانان ما تأثیر بگذارد تا آن‌ها را از آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ناامید ساخته و گذشته انقلاب اسلامی را برای جوانان ما مجهول کند.

وی با بیان اینکه در بالاترین سطح از آمادگی بازدارندگی دفاعی هستیم، گفت: جنگ‌طلب نیستیم، ولی به دشمن اجازه تهدید و تعدی نخواهیم داد.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد در پایان ضمن تشکر از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین روشن‌دل، گفت: ایشان در مدت تصدی و مسئولیت‌های مختلفش نقش مؤثر، تأثیرگذار و بی‌بدیلی در تحکیم فرماندهی و پیشرفت و ارتقای معنوی و معرفتی کارکنان این نیرو و خانواده‌های آنان داشته و با تمام توان و به صورت جهادی در راستای مأموریت‌های سازمانی و فراتر از آن تلاش وافری داشت.

در پایان این مراسم، طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد بهمن به سمت «رئیس جدید اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش» منصوب شد.

حجت‌الاسلام بهمن، سوابقی همچون ریاست عقیدتی سیاسی پشتیبانی مرکز نهاجا، معاونت بازرسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و ریاست دفتر امور روحانیون این سازمان را در کارنامه خود دارد، پیش از وی، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدباقر روشندل این سمت را برعهده داشت.

منبع : فارس
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/153520

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی