پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

عضو هیئت‌مدیرهٔ بنیاد امید ایرانیان که پیشتر سخنگوی ستاد انتخاباتی عارف نیز بوده است، نسبت به چگونگی نقش‌آفرینی رئیس بنیاد امید ایرانیان در دولت آینده واکنش نشان داد.

منتشر شده در 20 تیر 1403
در سرویس
عضو هیئت‌مدیرهٔ بنیاد امید ایرانیان که پیشتر سخنگوی ستاد انتخاباتی عارف نیز بوده است، در گفتگویی نسبت به چگونگی نقش آفرینی رئیس بنیاد امید ایرانیان در دولت آینده واکنش نشان داد.
سید حسن رسولی در پاسخ به سوالی درخصوص خبر های منتشر شده درخصوص  نقش دکتر عارف در فرایند دولت سازی رئیس جمهور منتخب گفت: حسب اطلاع من، دکتر عارف به عنوان یکی از شخصیت های ملی اصلاح طلب، تاکنون بیشترین  میزان حمایت سیاسی ممکن را از دکتر پزشکیان آشکارا و صادقانه به انجام رسانده است.
رسولی تاکید کرد: عمق روابط دوستانه متقابل آنان نیز برای من ثابت شده است و دیدار اخیر دکتر عارف با رئیس جمهور منتخب بسیار صمیمانه و با ارائه نظرات کارشناسانه از سوی آقای عارف همراه بود.
وی افزود: انعکاس مطالب اخیر از سوی افراد غیر مسئؤل در قالب توییت و نظایر آن را دون شأن بزرگواران  و ناشی از شرایط عدم استقرار سامانه حرفه ای دفتر رئیس جمهور می دانم ،
به همین دلیل انتظار دارم برادرم جناب دکتر حاج میرزایی که مسئولیت تغییر و تحول نهاد ریاست جمهوری را بر عهده دارد درخصوص اینگونه مسائل بیشتر مراقبت کند.
منبع : فارس
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/177440

اخبار پیشنهادی

نظرات

یک پاسخ

  1. فعلا هیچی معلوم نیستش
    باید وایسیم ببینیم مرداد چخبر میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی