پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: در زمان اعتراضات، اغتشاشگران مقابل سردر دانشگاه‌های معروف با خوشحالی مدعی فتح دانشگاه می‌شدند، آرزویی که خوشبختانه با همت دانشگاهیان بر باد رفت.

منتشر شده در 25 مهر 1402
در سرویس

منصور انبیاء رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران پیرامون صیانت از دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه‌ علم و صنعت ایران در التهابات، اعتراضات یا اغتشاشات یا هر اسم دیگری که می‌شود گذاشت با عنایت خداوند و با همکاری صادقانه همکاران انقلابی‌‌مان در تمام حوزه‌های استادی، دانشجویی و کارمندی عملکرد خوبی ارائه دادند و این دانشگاه در آن دوره باعث فخر کشور شد.

وی افزود: برخی از اتفاقاتی که در ایام اغتشاشات در برخی از دانشگا‌ه‌ها افتاد در دانشگاه علم و صنعت ایران اتفاق رخ نداد. به عنوان مثال یکی از بداخلاقی‌هایی که اغتشاشگران در دانشگاه‌ها کردند این بود که با زور درب سلف آقایان را باز می‌کردند و به اتفاق خانم‌ها به طور مختلط غذا می‌خوردند و برای رسانه‌های معاند فیلم و عکس ارسال می‌کردند تا اظهار مؤفقیت و شادی داشته باشند که خوشبختانه چنین موضوعی در دانشگاه علم و صنعت ایران اتفاق نیفتاد؛ چرا که در آن برهه تمام دانشگاهیان دانشگاه علم و صنعت ایران با یکدیگر هسمو و همراه بودند و مانند یک دژ استوار جلوی سلف می‌‌ایستادند و کسی جرأت نمی‌کرد که این کار را بکند.

* باید روی فکر جوانان‌مان کار کنیم

رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران یادآور شد: یکی از کارهای بد دیگری که در آن زمان اتفاق می‌افتاد این بود که اغتشاشگران مقابل سردر دانشگاه‌هایی که معروف بودند تجمع می‌کردند و عنوان می‌کردند که سردر این دانشگا‌ه‌ها را فتح کردند و ابزار خوشحالی می‌کردند که خوشبختانه این موضوع برایشان آرزو شد.

انبیاء اضافه کرد: قبل از اینکه دشمن روی فکر جوانان‌مان کار کند خودمان باید روی فکر جوانان‌مان کار کنیم تا به راه انحرافی نروند که اگر جوانان هر راه دیگری غیر از مسیر انقلاب اسلامی را بروند ضرر می‌کنند و این وظیفه رؤسای دانشگاه‌ها و کسانی که در دانشگاه‌ خدمت می‌کنند، هست. دانشجویان ولی‌ نعمت ما هستند و هرکدام از این دانشجویان از دست بروند ما در پیشگاه خداوند متعال مآخذه می‌شویم.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/144819

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی