گزارش

به همت ساترا و کدومو؛

دورهمی خانوادگی هفته کودک برگزار شد

دورهمی خانوادگی هفته کودک به همت ساترا و کدومو، یکشنبه ۱۸ مهر در مجموعه فرهنگی ورزشی چمران برگزار شد.
1400-7-20 10:49
گزارش جهت از حاتم‌بخشی اصلاح‌طلبان در روزهای آخر شهرداری و شورای شهر

پایان تلخ مدیریت اصلاحات بر تهران؛ از بخشش املاک تا پخش پول در فضای مجازی/ ماجرای بخشش بیش از 170 ملک شهرداری چیست؟/ کدام رسانه‌های اصلاح‌طلب از شهرداری پول گرفتند؟

اخیراً اعضای شورا چوب حراج به اموال شهر زده و با واگذاری املاک با شرایط ویژه موافقت کرده‌اند و از سویی دیگر قراردادهای چند میلیونی شهرداری تهران با برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب، افشاشده است.
1400-4-12 15:00
گزارش جهت از پشت پرده تبلیغ برخی جریان‌ها برای عدم مشارکت مردم در انتخابات

بانیان وضع موجود به دنبال ناامیدی مردم از انتخابات/ برنده‌ها و بازنده‌های کاهش مشارکت چه کسانی هستند؟/ تلاش رانت‌خواران وضع موجود برای رأی ندادن مردم

در روزهایی که مردم به تغییر وضع نامطلوب اقتصادی موجود امیدوار هستند، جریانی که خود باعث‌وبانی این وضع نامطلوب است، تلاش دارد با ناامیدی مردم و به‌ویژه طبقه مستضعف، آن‌ها را از مشارکت در انتخابات منصرف کنند؛ پشت پرده این ماجرا چیست؟
1400-3-24 14:05
جهت از یک انتخابات مغفول گزارش می‌دهد

انتخابات شوراها زیر سایه ریاست‌جمهوری / نهایی شدن دیرهنگام فهرست‌های پارلمان شهری / اصولگرایان سه لیسته می‌شوند؟/ تمرکز اصلاح‌طلبان بر وحدت لیست

در حالی که 28 خرداد در کنار انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز برگزار می‌شود اما تاکنون اخبار این انتخابات در حاشیه موج رسانه‌ای انتخابات ریاست‌جمهوری قرار گرفته است.
1400-3-17 08:00
جهت از مواضع انتخاباتی نامزد‌های انتخابات گزارش می‌دهد

از چاله به چاه درآمدن با وعده‌های اقتصادی پوپولیستی/ محسن رضایی هم به دنبال دوقطبی‌سازی است؟

محسن رضایی نامزدی با تجربه یک‌ بار انصراف و دو بار حضور کامل در رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری، در سیزدهمین دوره نیز وعده‌های اقتصادی داده که محل تردید کارشناسان است.
1400-3-12 17:15
گزارش جهت از هشتمین انتخابات ریاست‌جمهوری؛

انتخاب دوباره خاتمی و افزایش اختلاف در اردوگاه اصلاح‌طلبان

خاتمی بلافاصله پس ‌از انتخاب شدن دوباره، دست به ترمیم کابینه زد. عمده‌ترین تغییر کابینه حذف اعضای کارگزاران از دولت بود که با انتقاد شدید آن‌ها مواجه شد و اختلافات درون اردوگاه اصلاحات را بیشتر آشکار کرد
1400-3-5 12:45

انتخابات ریاست جمهوری سال 1376؛ اولین دو قطبی با نتیجه‌ای غافلگیرانه

در هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال 75 اولین دو قطبی با نتایج غافلگیر کننده شکل گرفت.
1400-2-25 13:40

اصلاح‌طلبان و اعتراف زودهنگام به شکست انتخاباتی

محمدرضا تاجیک به عنوان یکی از نیروهای فکری شناخته شده اصلاح طلبان اکنون یکی از جدی‌ترین منتقدان کنشگری بازیگران سیاسی اصلاح‌طلب و خواستار «نواصلاح‌طلبی» است. تاجیک که سابقه مشاور رئیس دولت اصلاحات را هم در کارنامه خود دارد در گفتگویی تصویری با اعتمادآنلاین بار دیگر از احتضار اصلاح‌طلب سخن گفته است.
1400-2-23 14:20

دوران سازندگی یا تعدیل اقتصادی؟

پنجمین انتخابات ریاست‌ جمهوری در فضایی متمایز از گذشته برگزار شد.
1400-2-20 13:10

پشت‌پرده نامزدی تاجزاده / تحریم‌گر انتخابات خود نامزد ریاست جمهوری می‌شود؟

متر از دو ماه مانده به انتخابات ریاست‌ جمهوری هر روز بر خیل نامزدهای نام‌ آشنای مدعی که خیال نامزدی در انتخابات را دارند افزوده می‌شود.
1400-2-6 21:05